Peugeot 407 opinie, oceny użytkowników, Peugeot 407 spalanie sedan 1.6 diesel od 2004r. do2006r. (strona 1)

Opinie o samochodach Peugeot 407

sedan 1.6 diesel od 2004r. do2006r.

Średnia ocena: 8.83/10

Peugeot 407 spalanie (l/100km)

Oceny PEUGEOTA 407

K.Micun2010-10-25

Bardzo pozytywne auto, piękna linia nadwozia - nie da się pomylić z żadnym innym, dobre zawieszenie - nie wychyla się na zakrętach nawet przy wysokich prędkościach. Super wygodne fotele nawet po długiej trasie nic człowieka nie boli można wysiąść wypoczętym. Silnik całkiem ekonomiczn...

grzegorz2013-06-10

z silnikiem 1,6 hdi to RAKIETA nie jest ale jak kupujesz 110 koni przy takiej masie to nie licz na 5 sekund :)
407 świetnie się prowadzi, masa autka robi swoje :)
wygodny samochód polecam dla opanowanych i tych którzy cenią komfort jazdy
wszystko jest ok.ale 10 to dałbym gdybym kupił nowego- porównując do innych samochodów jakie miałem to ten rocznik godny polecenia :)

Darek2008-11-04

Radość z jazdy przy dobrej ekonomii.
Wystarczający silnik do tego modelu odwdzięczający się niskim zużyciem paliwa.
Zawieszenie bardzo komfortowe a jednocześnie dość sztywne nawet przy pełnym obciążeniu. Miejsce z tyłu wystarczające dla czterech osób ew. pięciu szczupłych - jak we większości aut tej klasy. Wewnątrz bardzo cicho nawet przy dużych prędkościach.
Obszerny i wygodny. Bagażnik 407 litrów - otwór nieco ogranicza gabaryty bagażu przy załadunku, ale to sedan. Karoseria ponadczasowa i piękna.
Stabilne i pewne prowadzenie, dobrze wyważony układ wspomagania. Hamulce z ABS bardzo skuteczne. Parkowanie utrudnione ze względu na wymiary.

2009-08-15

MASAKRA!!! Kupiłem samochód 3 miesiące temu, i liczyłem się że nie jest zbyt mocny....ale to jest tragedia. Właśnie wróciłem nim z Bułgarii ( w cztery osoby w tym dwójka dzieci) i poprostu tym się nie da jeżdzic. Zero przyspieszenia - jak 126p. Efekt jest taki - że już zaczynam się ...
OK ale bez fajerwerków
Samochód prowadzi się dość przyjemnie. Zawiszenie niezbyt głośne.

2008-02-08

Jest to autko naprawdę warte uwagi jak nigdy nie wieżyłem w Peugeota tak ta wersja bardzo mile mnie zaskoczyła i wyposarzenie jak i wygląd wewnętrzny to śmiem stwierdzić ( gdzie jeździłem przewarznie AUDI ) to niczym nie odbiega a Niemcy muszą się pod względem estetyki dużo jeszcze ucz...

Średnie oceny PEUGEOT 407

Osoby zainteresowane autem Peugeot 407 brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Opel Vectra.

Peugeot 407

Peugeot 407

Opel Vectra

Opel Vectra

Najciekawsza opinia użytkownika o Peugeocie 407

użytkownik: grzegorz

Peugeot 407 1600 110KM 2005r. sedan (limuzyna)

jak czytam mojego porzednika co już chyba porsche sobie kupił:)) to się gościu dziwie, że takie głupoty piszesz :) jako drugi mam audi i 407 na łeb go bije!!! o spalaniu, przestrzeni, komforcie nie wspominam. tylko skoro ktoś lubi przepłacać i szpan sieć marka no to już do psychologa na poradę musi iść. jeżdżę q5 i hiundaiem ix35 wolę zdecydowani ix35 ale jak ktoś chce płacić za markę 250000 zamiast 107000 to nich płaci. szpan to szpan :)

jest ok. ale przednie słupki trochę przeszkadzają gdy po przekątnej się patrzy

407 świetnie się prowadzi, masa autka robi swoje :)

wygodny samochód polecam dla opanowanych i tych którzy cenią komfort jazdy

CENY JAK WSZYSTKICH POZOSTAŁYCH AUT - ASO JEDNAK OMIJAM :)

chłodzenie 10 ogrzewanie 10 MINUS to słaby nawiew- ja lubię jak nadmuch mi czuprynę szarpie a tu niestety tego nie mam :)

trocha za dużo tego- i chyba nie potrzebnie. komputer daje dźwięk z byle jakiego powodu :( i to jest jeden z większych MINUSÓW w tym samochodzie

Peugeot 407: hatchback, kombi, sedan (limuzyna)

Peugeot 407: benzyna, olej napędowy, turbo diesel, benzyna+gaz

Peugeot 407: 1.4, 1.6, 1.8, 2.0, 2.2, 3.0