Fiat Bravo opinie, oceny użytkowników, Fiat Bravo spalanie hatchback 1.9 turbo diesel od 2006r. do2008r. (strona 1)

Opinie o samochodach Fiat Bravo

hatchback 1.9 turbo diesel od 2006r. do2008r.

Åšrednia ocena: 9.67/10

Fiat Bravo spalanie (l/100km)

Oceny FIATA BRAVO

2008-02-10

Proponuje to auto każdemu. U mnie w rodzinie już są takie trzy :) Niby Fiat itepe, ale po jeździe próbnej i sprawdzeniu spalania średniego są zachwyty. Chilowe spalanie dość wykoko pokazuje, ale średnie wychodzi rozsądne.
W przyspieszeniu od 0-100 dałem 9 punktów, gdyż przedtem jeździłem silnikiem benzynowym o podobnej mocy i wciskała bardziej, lecz kręciłem wówczas tego benzynowca do max obr. A w tym przypadku wykorzystuję moment obrotowy, a nie moc max.
Resorowanie z obciążeniem. Niby wszystko ok, ale auto wówczas uzyskuje dość maÅ‚y przeÅ›wit jak na nasz dziurawe drugi. Można zachaczyć podwoziem. Nie dobija do odbojników, co jest dużym plusem. Fotele przednie sÄ… prawidÅ‚owo wyprofilowane. Daje 8, gdyż osoby, które przewoziÅ‚em skarżyÅ...
Witam. Układ jezdny jest najmocniejszym atutem auta. Rewelacja. Nie wiem dlaczego Parkowanie jest w kategorii układ jezdny, ale owszem parkowanie jest utrudnione- kiepska widoczność przez tylną szybę. Wystarczy założyć czujniki parkowania.

Karol2008-08-11

Bardzo dobre przyspieszenie, elastyczność i zapas mocy na każdym biegu.
Twadre zawieszenie nie powoduje dyskomfortu jazdy, przednie fotele bardzo wygodne.
Bardzo dobra ergonomia samochodu, widoczne i duże przełączniki i zegary, futurystyczny i miły dla oka wygląd wewnetrzny szczegulnie deski rozdzielczej.
Bardzo dobra przyczepność, twarde zawieszenie pozwala na dynamiczne wchodzenie w zakręty bez przechyłu samochodu,

2011-02-14

Nie mam zastrzezen do posiadanego samochodu.Stylistycznie jest piekny ,eksploatacyjnie doskonaly.
Nietrafiony uklad rozmieszczenia wskaznikow.Predkosciomierz powinien byc Z PRAWEJ STRONY!!!

Åšrednie oceny FIAT BRAVO

Osoby zainteresowane autem Fiat Bravo braÅ‚y także pod uwagÄ™ zakup innego samochodu. Najczęściej byÅ‚ to samochód: Fiat Grande Punto.

Fiat Bravo

Fiat Bravo

Fiat Grande Punto

Fiat Grande Punto

Najciekawsza opinia użytkownika o Fiacie Bravo

Fiat Bravo Dynamic+Comfort 1900 16V 150KM 2007r. hatchback

Patrz parkowanie.

Resorowanie z obciążeniem. Niby wszystko ok, ale auto wówczas uzyskuje dość mały prześwit jak na nasz dziurawe drugi. Można zachaczyć podwoziem. Nie dobija do odbojników, co jest dużym plusem. Fotele przednie są prawidłowo wyprofilowane. Daje 8, gdyż osoby, które przewoziłem skarżyły się na dyskomfort przy dłuższych trasach- mam na myśli 200-250km.

PRzestrzeń z przodu. Dośc niewygodne dla osób z długimi nogami moze być ocieranie nogą o konsolę środkową, któa jest dość szeroka w miejscu klimatroniku. Wygoda obsługi, hm, spróbujcie do pustego zbiorniczka od spryskiwaczy nalać płyn do pełna, katorga, przelewa się górą, a zbiorniczek pusty. Za to plusem jest pojemność owego zbiorniczka, prawie 5l.

Klimatronik przełącza ogrzewanie na obieg wewnątrz co powoduje zaparowanie szyb. Tak dzieje się w trybie pełni automatycznym. Obieg wewnątrz miał się właczać przy zanieczyszczeniu powietrza na zewnątrz, spaliny lub brzydki zapach, lecz dzieje się to zbyt często. Ot widać jakie mamy zanieczyszczenia w powietrzu.

Fiat Bravo: coupe, coupe cabrio, hatchback, oldtimer

Fiat Bravo: benzyna, olej napędowy, turbo diesel, benzyna+gaz

Fiat Bravo: 1.2, 1.4, 1.5, 1.6, 1.8, 1.9, 2.0

Fiat Bravo: 2011, 2010, 2009, 2008, 2007, 2001, 2000, 1999, 1998, 1997, 1996, 1995, 1994