Opel Vivaro opinie, oceny użytkowników, Opel Vivaro spalanie bus 1.9 diesel od 2003r. do2005r. (strona 1)

Opinie o samochodach Opel Vivaro

bus 1.9 diesel od 2003r. do2005r.

Średnia ocena: 8.20/10

Opel Vivaro spalanie (l/100km)

Oceny OPLA VIVARO

2009-07-10

Skrzynia biegów dobra, jednak zawsze wrzucanie jedynki to powtórna próba lub szczęście (za pierwszym razem).
Trochę jest tutaj skromnie, na miejscu kierowcy raczej mało miejsca, rząd foteli obok to raczej taka miękka ławka, bez regulacji, dla dwóch osób szczupłych.
Niskopodwoziowy samochód docenią ci, którzy często muszą załadowywać i wyładowywać towary. Duże boczne drzwi, ułatwiają te czynności. Wymiary przestrzeni załadunkowej pozwalają na dużą wygodę w załadunku. Bardzo duży plus.
Jestem pod dużym wrażeniem tych cech. Wg. mnie zasłużona opinia.

2010-02-17

bardzo krótki pierwszy bieg na pusto denerwuje,lepiej z drugiego ruszać inaczej gdy mamy załadowany.
Samochód wygodny,bardzo dobra widoczność,mało pali ok.7l/100km przy jeździe mieszanej,dobry do firmy jak i dla rodziny na zakupy i dalsze wycieczki.Minusy promień zawracania bardzo duży (potrzebuje miejsca jak tankowiec)lepszy byłby w wersji krótkiej (H1L1)ale lepiej prezentuje się długi(...

2010-01-10

jedyna wadą jest zbieranie śie wody na dachu
zajebiście mi sie sprawuje polecam kupowac to autko

Średnie oceny OPEL VIVARO

9.8/10

Osoby zainteresowane autem Opel Vivaro brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Renault Trafic.

Opel Vivaro

Opel Vivaro

Renault Trafic

Renault Trafic

Najciekawsza opinia użytkownika o Oplu Vivaro

Opel Vivaro L1H1 1900 DI 82KM 2003r. bus

Naprawdę muszę dać tutaj pełną 10. Wcześniej przez 14 lat 'latałem' Polonezem Truck, różnica kosmiczna. Tego Opelka przywiozłem z Niemiec (78 tys.km) wybrałem go z kilkunastu sztuk. Moim priorytetem była tylko klima, bez bajerów,(niższa cena). Wygoda w załadunku, ekonomiczny i 'żywy' silnik, dobra widoczność.

Dziesiątki same mówią za siebie. Lusterka wsteczne są naprawdę na poziomie.

Jestem pod dużym wrażeniem tych cech. Wg. mnie zasłużona opinia.

Na razie miałem przez ten rok tylko jedną naprawę, zepsuło się ''turbo''. Musiałem udać się do serwisu. Na pięć serwisów OPLA/Sląsk(do których dzwoniłem), tylko jeden w Chorzowie przyjął moje auto do zdiagnozowania i naprawy. Obsługa żenująca, diagnostyka i naprawa trwała max.15 min, a czekania (chociaż był naprawdę luz) ok.2,5 godz. Całkowity koszt wyniósł 834,75 zł. Teraz najlepsze, odkręcenie i zakręcenie 2 śrubek, wtyczka elektryczna - czujnik pociśnienia, zatrzask i wtyczka elektryczna - zawór podciśnienia, max.15 min.(byłem przy tym) --186 zł, diagnostyka - podpięcie miernika(ok.5 min)- 103,70 zł. Pożniej dopiero dowiedziałem się, że te same części w RENAULT są o 40% tańsze.

Na razie objeździłem nim jedną zimę. Szybko robi się ciepło w środku. Przy jeździe w trzy osoby, podczas parowania szyb trzeba puszczać mocną wentylację. W lecie klimatyzacja jest zbawieniem w takiej kabinie o dużym oszkleniu.

Jest to nowocześnie nowy/prosty samochód, bez zbędnych bajerów a więc i elektroniki nie za dużo. To co jest, wystarczy i na razie się nie psuje.

Opel Vivaro: bus, kombi, mini-van

Opel Vivaro: olej napędowy, turbo diesel

Opel Vivaro: 1.9, 2.0

Opel Vivaro: 2008, 2007, 2005, 2004, 2003, 2002, 2001