Skoda Octavia opinie, oceny użytkowników, Skoda Octavia spalanie hatchback 1.9 diesel od 2001r. do2003r. (strona 1)

Opinie o samochodach Skoda Octavia

hatchback 1.9 diesel od 2001r. do2003r.

Średnia ocena: 8.21/10

Skoda Octavia spalanie (l/100km)

Oceny SKODY OCTAVIA

2008-02-06

drokie w zakupie około 80 tys użeranie sie w serwisie skoda sunny naprawy progu serwis ciezko było znaleść dobry autoryzowany jak u krotowskiego tankujesz i jedziesz
głśna praca slinika słaobo wyciszone auto ale po to mamy radio
ładowność - homologacja 500kg coś tam to żart z tył mało miejsca chyba ze dla dzieci zawieszenie za nisko na nasze drogi zwłaszcza przedni zderzak
karoseria jak wspomniałem rdzewieją progi przy drzwiach samoczynnie

2010-08-11

To mój czwarty samochód, więc mam skalę porównawczą. Naprawdę świetne auto, dobrze trzymające się drogi, daje komfort jazdy z poczuciem bezpieczeństwa.
Duża elastyczność silnika, dobrze współpracuje ze skrzynią biegów. To diesel, więc jest trochę ociężała.
Zawieszenie dosyć twarde, dobre resory. Wygodne fotele przednie- regulowana wysokość kierowcy i pasażera.Dobre wyciszenie.
Z przodu miejsca dużo, zaś z tyłu mogłoby być luźniej. Naprawdę duży bagażnik z możliwością powiększenia po złożeniu tylnej kanapy- można spać.Wszystkie przełączniki w zasięgu ręki. Jeszcze nie rdzewieje.
Dobrze trzyma się jezdni, bez problemów w zakrętach, wspomaganie bez zarzutów.

2010-07-15

bardzo dobry samochód do codziennej jazdy, mało awaryjny, mało miejsca z tyłu, wspaniały bagażnik-świetny na wakacje z duża ilością sprzętu
oszczędny silnik-średnio spalanie 5,2 a przy spokojnej jeździe nawet ok 4.0
mało miejsca z tyłu
Świetny bagażnik

2008-02-08

Polecam gorąco! Bezawaryjne i ekonomiczne auto!
Bez zarzutów
OK
OK
Bardzo dobre, ekonomiczne i bezawaryjne auto! Polecam wszystkim, którzy dużo jeżdżą, a nie chcą bawić się w naprawy!

2009-08-04

trochę mało miejsca dla pasażerów ale ja nie siedzę z tyłu,niski prześwit nie nadaje się do jazdy w terenie, ekonomika duży plus
Mały prześwit możliwość rozbicia miski.

Średnie oceny SKODA OCTAVIA

4.9/10
5.1/10

Osoby zainteresowane autem Skoda Octavia brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Peugeot 508 SW.

Skoda Octavia

Skoda Octavia

Peugeot 508 SW

Najciekawsza opinia użytkownika o Skodzie Octavia

Skoda Octavia 1900 tdi 145KM 2003r. hatchback

głśna praca slinika słaobo wyciszone auto ale po to mamy radio

martwy punkt przy zakretach 60 % na słupku sie skupia wzrok, cofanie hatchbeckiem w tym moedelu raczej na lusterkach za wyskoko tył, i mały minus brak wycieraczki

karoseria jak wspomniałem rdzewieją progi przy drzwiach samoczynnie

auto ma słabe hamulce wg mnie za małe tarcze, parkowanie brak wycieraczki tylnej szyby, UWAGA : kłopoty z nadwoziem próg drzwi SERWIS kombinuje jak obejść naprawę gwarancyjną w czasie gwarancji aby mógł ja wykonać najpóźniej gdy auto traci ważność z serwisów omijać skoda sunny na Obornickiej polcecam KROTOWSKIEGO uni lubelskiej 3 infolina SKODY - wymijająco na naprawę progu zwleka by jak wyżej wymieniłem z powodów gwarancyjnych ale po jakimś czasie uwzględnili moje zgłoszenie ale nie dałem auta do MALOWANIA - bo nie będę prosił się - sprzedam go uszkodzonego - BO takie auta produkują które wady wychodzą w czasie polcam auto bo tanie w użytkowaniu aha ma takie małe defekty jak : kierunkowskazy po 100 tys jakiś przekaźnik, podobnie ze stopem po 50 tys, po 70 tys nalezy wymienić wszystkie gumki zawieszenia - to wina naszych dróg, często klocki i tracze sie wymienia, a tak ogólnie działa wszystko klamka urywa się cięgno po 100 tys od kierowcy ale to szczegól

klimatronic - to musi działać ale szyba przednia powinna być podgrzewana jak tylna

Skoda Octavia: cabrio, coupe, hatchback, kombi, liftback, roadster, sedan (limuzyna)

Skoda Octavia: benzyna, olej napędowy, turbo diesel, benzyna+gaz

Skoda Octavia: 1.4, 1.6, 1.8, 1.9, 2.0

Skoda Octavia: 2015, 2012, 2011, 2010, 2009, 2008, 2007, 2006, 2005, 2004, 2003, 2002, 2001, 2000, 1999, 1998, 1997, 1994, 1992