Volkswagen Golf opinie, oceny użytkowników, Volkswagen Golf spalanie hatchback 1.9 diesel od 2004r. do2006r. (strona 1)

Opinie o samochodach Volkswagen Golf

hatchback 1.9 diesel od 2004r. do2006r.

Średnia ocena: 8.27/10

Volkswagen Golf spalanie (l/100km)

Oceny VOLKSWAGENA GOLF

2009-07-30

Godny polecenia. Jedyne minusy to kiepskawe materiały no i słabawa widoczność. Reszta ok. To przecież kompakt, więc pewne ograniczenia są, choć są kompakty przestronniejsze i z większym bagażnikiem. Technika i bezawaryjność - najlepsze!
Naprawdę dobry silnik i osiągi. Dla normalnego kierowcy wystarczające. Tylko skrzynia biegów średnia - krótkie drogi prowadzenia, ale na początku trudno było w 3 trafić, zwłaszcza przy szybkiej zmianie, czasem haczy
Fotele przednie dobrze trzymają, z tyłu nie za dużo miejsca, no ale to tylko kompakt. TWARDO na każdym miejscu. Aż chyba za twardo... Wyciszenie w miarę dobre, ale odgłosy silnika słychać, no ale to pompowtryski
Przestronność w miarę. Jak z przobu usiądzie ktoś pow.185cm (ja) to z tyłu jest ciasno. Obsługa intuicyjna i bezproblemowa, ale materiały tylko średnie, spasowanie w miarę dobre, choć spodziewałem się lepszego. Bagażnik ustawny ale nie za duży (2 duże walizki i koniec)
Prowadzi się bardzo dobrze, świetnie trzyma się drogi. Parkowanie tyłem mocno utrudnione z powodu kiepskiej widoczności - masywne tylne słupki.

2008-02-09

jestem zadowolony z autka, mało awaryjne(właściwie bezawaryjne) normalne zurzucie jazdą , w ciągu roku robię ok. 50-60 tys. km, tylko regularne wymiany czegoś tam(oleje, płyny, klocki..) lać V-powera diesla na shellu i do przodu
coż można spodziewać siępo 90 kucykach, ale fajnie zestrojony silnik ze skrzynią, po przejechaniu paru kiloetrów brakuje tych 130 koni(testowałem). Jak sięnie ma co się lubi...
Jeżdżę sam, więc przy komplecie dziwnie wynosi na zakrętach. mógłby być bardziej wyciszony, fajny na długie jazdy - doskwiera jedynie brak tempomatu na autostradach.
przy 2-drzwiowym jestem zadowolony , to nie kombi czy pick-up albo ciężarówka. Jak się przesiadłem na A-4 znajomego wiedziałem co mam pod ręką- niemiec - ergonomia OK
typowy VW-ej, sztywny na tyle na ile trzeba, na polskich drogach troszkę pływa(koleiny), ale zakręty suuuuper, hamulce mogłyby być ciut lepsze ale nie narzekam

2008-04-09

jest good ekonomiczny i szybki linia nadwozia w wersji 3 drzwiowej jest bardzo ładna duże przednie drzwi które ułatwiają wsiadanie i wysiadanie trochę za głośny ale można się przyzwyczaić materiały wykończeniowe powinny być lepsze koła w standardzie 16"!!! fotele chciało...
ale to dzięki modyfikacji programu 105kM w standardzie to za mało na płynną jazdę po mieście i bezpieczne wyprzedzanie na trasie
fotele powinny być lepsze a wyciszenie jest słabiutkie niestety
jak na VW to jakość powinna być lepsza tanie plastiki z których schodzi lakier ( obudowa kierownicy,konsola,boki drzwi )regulacje nawiewów się po prostu rozsypują! Golf Cabrio GTI 1991r miał o niebo lepsze materiały
hamulce mogły by być trochę lepsze koła minimum 16" wspomaganie kierownicy przy parkowaniu bdb

2008-08-20

ok
Silnik ma 101 koni jest elastyczny, biegi żadko się zmienia,oszczędny przy umiejętnej jeździe,współpraca ze skrzynią ok.
Jest trochu sztywny ale za to bezustekowy jeśli chodzi o polskie drogi.
Nadwozie bardzo ładnie wykończone ,przełączniki na swoim miejscu nie trzeba szukać,jakoś materiałów wykończeniowych bez zastrzeżeń.
Mam golfika 4 - 3 lata prowadzi się bez zarzutów,zrobiłem nim ponad 70000 bez żadnych usterek,ogólnie jest ok.

2008-07-03

wibracje pedału sprzęgła,kiepskie wspomaganie,malo trwale zawieszenie przednie,w standarcie beznadziejna tapicerka,wysoka cena przeglądow,słaby serwis.Zalety,spolanie,trakcja,funkcjonalność.
dobry,troche malo mocy
średnio twardo ale bardzo pewnie
falujace się poszycia drzwi kiepska (nowatorska)konstrukcja

Średnie oceny VOLKSWAGEN GOLF

Osoby zainteresowane autem Volkswagen Golf brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Nissan Juke.

Volkswagen Golf

Volkswagen Golf

Nissan Juke

Najciekawsza opinia użytkownika o Volkswagenie Golf

Volkswagen Golf 1900 TDI 105KM 2004r. hatchback

Duże lusterka to +. Z przodu przeszkadzają masywne słupki. A z tyłu jeszcze masywniejsze...

Nic narazie się nie psuje. Ale koszty serwisu okresowego nie są zbyt niskie. Trzeba dbać, to będzie dobrze służył

Wystarczająca efektywność

Wszytko dobrze działa, jak narazie. Tylko żarówki się cząsto przepalają, a do niektórych jest trudny dostęp

Volkswagen Golf: cabrio, camping, coupe, hatchback, kombi, liftback, mini-van, sedan (limuzyna), van

Volkswagen Golf: benzyna, olej napędowy, turbo diesel, benzyna+gaz

Volkswagen Golf: 1.1, 1.2, 1.3, 1.4, 1.5, 1.6, 1.8, 1.9, 2.0, 2.3, 2.8

Volkswagen Golf: 2010, 2009, 2008, 2007, 2006, 2005, 2004, 2003, 2002, 2001, 2000, 1999, 1998, 1997, 1996, 1995, 1994, 1993, 1992, 1991, 1990, 1989, 1988, 1987, 1986, 1985, 1984, 1982, 1980, 1979, 1978