Toyota Corolla Verso opinie, oceny użytkowników, Toyota Corolla Verso spalanie mini-van 2.0 diesel od 2002r. do2004r. (strona 1)

Opinie o samochodach Toyota Corolla Verso

mini-van 2.0 diesel od 2002r. do2004r.

Średnia ocena: 9.50/10

Toyota Corolla Verso spalanie (l/100km)

Oceny TOYOTY COROLLA VERSO

przemek2008-04-07

do tej pory jeździłem niemcami, pod względem kosztów części zamiennych były lepsze, ale toyota bije je na głowę zarówno komfortem jazdy, bezawaryjnością i stylem....
silnik dość eelastyczny aczkolwiek w innych dislach które miałem passati golf silnik pod tym względem był lepszy. nie wiem czy to jest problem ogólny ale u mnie skrzynia biegów chodzi dość ciężko, przyspieszenie b.dobre.
wszystko ok, wygodnie i przyjemnie i do tego ten terkot diselka :)
toyota=ergonomia, nic dodać, poza tym dużo miejsca dla wszystkich podróżujących, dużo schowków, materiały-dobry i dość trwały plastik, po lekkim nabłyszczeniu prezentuje się ładnie.
autko prowadzi się bardzo dobrze, bez względu na swoje wymiary, jeśli chodzi o hamulce to mogłyby być lepsze choć te do złych nie należą (w poprzednim aucie VW Golf to miałem brzytwę).

ZOSIA ZYGMUNT2011-02-15

JESTEM USATYSFAKCJONOWANA POD KAŻDYM WZGLEDEM
JEŻDZIŁAM TYM AUTKIEM 3 LATA SUPER TOYOTKA POLECAM SRRZEDAŁAM ŻEBY KUPIĆ NOWSZĄ OBECNIE OD 2 MIESIĘCY MAM TOYOTĘ AURIS PREMIUM Z 2009 ZROBIŁAM 1200KM GORĄCO POLECAM SAMOCHODY TEJ MARKI NIGDY NIE MIAŁAM Z NIMI PROBLEMÓW

Średnie oceny TOYOTA COROLLA VERSO

Osoby zainteresowane autem Toyota Corolla Verso brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Opel Zafira.

Toyota Corolla Verso

Toyota Corolla Verso

Opel Zafira

Opel Zafira

Najciekawsza opinia użytkownika o Toyocie Corolla Verso

użytkownik: przemek

Toyota Corolla Verso Terra 2000 D4D 90KM 2003r. mini-van

jak w f-16:) duże szyby, wysoki fotel kierowcy, dość grube słupki z przodu - ale problem rozwiązują małe okienka.

wszystko ok, wygodnie i przyjemnie i do tego ten terkot diselka :)

ogólnie autko bezawaryjne, poza niezbędnymi przeglądami wymieniałem jak dotąd tylko końcówki drążków - wiadomo polskie drogi- i hamulce. niestety ogólnie części do toyoty nie należą do tych z dolnej półki, ale coś za coś.....

zimą szybko się nagrzewa wnętrze, klima pracuje bez zarzutu.

jak dotąd żadnych problemów

Toyota Corolla Verso: hatchback, kombi, mini-van, sedan (limuzyna), van

Toyota Corolla Verso: benzyna, olej napędowy, turbo diesel, benzyna+gaz

Toyota Corolla Verso: 1.6, 1.8, 2.0, 2.2

Toyota Corolla Verso: 2009, 2008, 2007, 2006, 2005, 2004, 2003, 2002, 1997, 1993