Audi 80 opinie, oceny użytkowników, Audi 80 spalanie sedan 2.0 benzyna+gaz od 1992r. do1994r. (strona 1)

Opinie o samochodach Audi 80

sedan 2.0 benzyna+gaz od 1992r. do1994r.

Średnia ocena: 8.76/10

Audi 80 spalanie (l/100km)

10.76/12.10
8.69/9.80
9.80/10.96

Oceny AUDI 80

Bożena Gad2010-07-14

auto z tym silnikiem jest po prostu mulaste, przydałoby się trochę koni więcej, ale patrząc na to, że to ma być środek transportu a nie wyścigówka, to wystarcza.
Na przestrzeń bardzo nie można narzekać

saintos2009-05-07

przy umiarkowanej jezdzie auto praktycznie nie do zdarcia, silnik super, dobre materialy, w dzisiejszych autach przewaznie sa gorsze plastiki niz te mateiraly uzyte w audi 80 B4, ja posiadam akurat granatowy kolor wiec po umyciu auta i oczernieniu opon, plastikow w zderzakach i lusterek auto naprawd...
oceniam powyzsze porownujac do innych aut w podobnym wieku i biore troche pod uwage auta kilkuletnie
dopiero w 2006 roku zaczela pojawiac sie rdza na drzwiach, wewnetrzna strona w dolnych rogach, tylko z tylu

2009-07-13

Niegłupie autko ale te 115KM to trochę zbyt mało jednak. Silnik bez problemów toleruje LPG pod warunkiem jego poprawnego montażu i właściwej regulacji. Zamontowanie zbiornika na LPG w miejscu koła zapasowego daje nam stosunkowo dużą przestrzeń na bagaż. Ocynkowana blacharka daje dodat...
Silnik dosyć "odprężony" ale za to dosyć elastyczny. Jednak nie należy do "demonów" szybkości czy przyśpieszeń.
Prowadzenie auta jest nawet OK. Wspomaganie działa należycie - nie jest zbyt lekkie ale i nie wymaga dużej siły. Układ hamulcowy jest tylko dostatecznie dobry.

2008-02-10

eksplatacja bezstresowa jeszcze mnie nie zawiód w trasie.to juz moja druga 80-tka.jak zmienie auto to tylko na AUDI!!!!
jest to silnik do spokojnej jazdy,poszalec sie nie da no cóz to tylko 90km
nie jest tak żle ,to jest Niemiec
siedze tylko za kierownicą to dla mnie jest OK a mam 180cm wzrostu
moja 80 nie sprawia zadnych problemów,przejechałem juz prawie 150.000tys/km i nic sie złego nie dzieje.silnik lubi lpg srednie spalanie to 9.5l/100km .poza wymiana czesci eksplatacyjnych oraz poszczególnych elemtów zawieszenia (przód)tuleje wachacza,swoznie,itp ale to wina naszych kochanych po...

Sergio2010-09-05

Bardzo wygodny i niezawodny. Tani w eksploatacji. Jakość wykonania na najwyższym poziomie. Brak jakichkolwiek oznak korozji. Z wad: za mały bagażnik
Należy przestrzegać regularnej wymiany oleju w silniku.
Dość twarde zawieszenie- czuć polskie drogi, ale za to pewnie się prowadzi. Wygodne fotele sprawiają że twardość zawieszenia nie jest dużą wadą.
Obszerne wnętrze, wykończenie i matariały na wysokim pozimie, dobre wyciszenie wnętrza.
Dużo zależy od rodzaju opon i ciśnienia powietrza w oponach.

Średnie oceny AUDI 80

Osoby zainteresowane autem Audi 80 brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Volkswagen Golf.

Audi 80

Audi 80

Volkswagen Golf

Volkswagen Golf

Najciekawsza opinia użytkownika o Audi 80

użytkownik: Bożena Gad

Audi 80 B4 2000 ABT 90KM 1992r. sedan (limuzyna)

Ogólnie samochód oceniam bardzo dobrze, nigdy nie było tak żeby samochód sprawił mi przykrość (oprócz 18l/100km gazu przy walniętej lamdzie). Samochód bardzo ubogi, przez co nie ma się co psuć. No i blachy... co prawda był malowany prawdopodobnie dookoła, ale i tak ma lepszą blachę niż 2 lata młodszy golf mojego brata.

Widoczność jest super, czuję samochód jakbym stał obok i widział każdy kant, wciskanie w jakiekolwiek szczeliny nie sprawiają problemu. Oryginalne lusterka są do d*py, ogromne martwe pole, dlatego wymieniłem na asferyczne zamienniki.

Audi nawet dobrze wybiera nierówności, ale niestety odzywa się tylne zawieszenie, szczególnie na poprzecznych nierównościach.Przedni fotel mógłby się bardziej obniżać (mało miejsca nad głową), z tyłu także jest z tym problem (ale mało mnie to obchodzi, jak pasażerom nie pasuje to niech nie jadą, ja jako kierowca z tyłu przecież nie jeżdze ;-)).

Na przestrzeń bardzo nie można narzekać

Autem jeździ się przyjemnie, co prawda nie poszalejemy w zakrętach, ale źle nie jest. Hamulce były dobre, ale po wymianie na jakieś tanie podróbki się pogorszyły, dlatego polecam troszeczke dopłacić i kupić coś dobrego. W swoim Audi mam oryginalną lotkę, przez co parkowanie jest o wiele łatwiejsze niż innymi autami (np. MB C-klasa), tylko tych skrętów nie ma co Mercedes ;-)

Z takich napraw pozaplanowych (transfuzja oleju i filtrów itd.) miałem sondę lambda (ori boscha za ok 260-300zł) i cylinderki w bębnach (32zł za dwa). Przydałoby się wymienić uszczelkę pod pokrywą zaworów i nad miską olejową, bo się poci, ale naa szczęście nie na tyle żeby trzeba było dolewać. Aha i zbierzność jest droższa niż w innych samochodach (160zł zamiast 100zł)

OK

Jedyne co zauważyłem, to przy dużych opadach auto zaczyna mulić. Przewody mają niecały rok, dlatego myślę że to cewka. Chyba że przewody są słabe...

Audi 80: cabrio, coupe, hatchback, kombi, sedan (limuzyna)

Audi 80: benzyna, olej napędowy, turbo diesel, benzyna+gaz

Audi 80: 1.6, 1.8, 1.9, 2.0, 2.3, 2.6, 2.8

Audi 80: 1996, 1995, 1994, 1993, 1992, 1991, 1990, 1989, 1988, 1987, 1986, 1985, 1981, 1978