Audi A4 opinie, oceny użytkowników, Audi A4 spalanie kombi 2.0 turbo diesel od 2004r. do2006r. (strona 1)

Opinie o samochodach Audi A4

kombi 2.0 turbo diesel od 2004r. do2006r.

Średnia ocena: 10.00/10

Audi A4 spalanie (l/100km)

Oceny AUDI A4

Michał2010-09-12

Największą wadą u mnie to to że nie ma xenonu poprzednie auto A6 C5 miało nie męczyło wzroku, zaletą na pewno jest wyleczenie wad poprzednika, wspaniałe prowadzenie wielowachaczowe zawieszenie przód i tył nie sposób auta odkleić od drogi asr załącza się naprawde przy ostrym przegięc...
Mnie zadowalają osiągi tego auta jeśli komuś brakuje zawsze chip + 20KM nie zaszkodzi zawsze pare literków ON zostanie w baku:)
Stylistyka samochodu wiadomo jaka jest dosyć ciekawa za materiały dałem 9 ponieważ mam auto bezwypadkowe było cicho do momentu aż wyprałem auto któraś listeweczka lubi sobie poskrzypieć delikatnie nie słychać tego na równej nawierzchni

2011-02-17

Silnik ma dużą moc i wgniata w fotel :)
Zwłaszcza w najbogatszej wersji wyposażenia jazda tym autem to poezja, a dźwieki mmm :)
Nic dodać nic ująć!
Rewelacja tym autem sie po prostu płynie.

Średnie oceny AUDI A4

Osoby zainteresowane autem Audi A4 brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Audi A6.

Najciekawsza opinia użytkownika o Audi A4

użytkownik: Michał

Audi A4 B7 2000 BPW 140KM 2006r. kombi

Największą wadą u mnie to to że nie ma xenonu poprzednie auto A6 C5 miało nie męczyło wzroku, zaletą na pewno jest wyleczenie wad poprzednika, wspaniałe prowadzenie wielowachaczowe zawieszenie przód i tył nie sposób auta odkleić od drogi asr załącza się naprawde przy ostrym przegięciu

w aucie napewno jest cicho, co do resorowania z obciążeniem nie za bardzo mogę się wypowiedzieć bo nie jechałem tak nigdy, komplet pasażerów hmm jeśli ma być to 4 osoby dałbym 10 jeśli 5 to 8 samochodzik bardziej jest przystosowany na sporadyczną jazdę w 5 osób, z tyłu nie ma za wiele miejsca na nogi aczkolwiek jest bardzo wygodnie, zawieszenie jest dosyć twarde ale nie uciążliwie i zdecydowanie ten samochód nie lubi mocno dziurawych nawierzchni

Silniczek BPW w moich rączkach bezawaryjny, wystrzegać się BLB (napęd pompy oleju na łańcuchu) i silników z pompowtryskami simensa, tu siedzą pompki bosch nie ma z nimi problemów, silniczek 8 zaworowy ma wystarczającą ilość mocy w a4 co do hamowania zawsze mogło by być lepiej:) prowadzenie akurat u mnie jest zawias S-linie i felga 17 profil oponki 45 jest bajka, seria nie jest już tak kolorowa czuć że ten samochód podwiewa od spodu. Warto wspomnieć też że wyleczono wady poprzednika B6 samochód szybciej się nagrzewa, nie rzyga olejem z pod zaworu egr nie podciśnieniowe tylko elektryczne i to naprawdę bardzo dobrze się sprawuje na silniczku teraz jedynie co jest powodem brudu to kurz, drugi atut co do poprzednika to zlikwidowanie wibracji silnika poprzez zastosowanie wałków balansujących i poduszki ze zmienną charakterystyką tłumienia. Podsumowując auto warte swojej ceny, dość komfortowe jednak jeśli ma być to auto w pełni rodzinne to bardziej stawiałbym na a6

O auto trzeba dbać lać dobrą ropke i co jakiś czas skontrolować korekcje wtrysków, po za wymianą oleju i filtrów, teraz będę zmieniał 2 wtryski nie wymaga tego bo są w połowie żywota ale leżą u mnie 4 sztuki więc podmienie mają bip'y po -18 I i -28 II reszta po -1 nie chcę kręcić w zimę dłużej szkoda rozrusznika więc zamienie

jest o niebo lepiej niż w poprzedniku a niby panel climatronica ten sam :)

Audi ma nawalone elektroniki wiadomo multum przewodów i jeśli w aucie nie było nic dłubane odziwo nigdy żadna awaria nie wystąpiła, to samo miałem w poprzedniku A6 C5