Chrysler Grand Voyager opinie, oceny użytkowników, Chrysler Grand Voyager spalanie van 3.3 benzyna od 2000r. do2002r. (strona 1)

Opinie o samochodach Chrysler Grand Voyager

van 3.3 benzyna od 2000r. do2002r.

Średnia ocena: 9.00/10

Chrysler Grand Voyager spalanie (l/100km)

Oceny CHRYSLERA GRAND VOYAGER

2009-09-08

Uwielbiam Vany i naprawde nie napisze tutaj na mojego Voyka nic zlego. Chrysler Grand Voyager jest moim pierwszym samochodem ktorym po roku jezdzenia odczuwac ciagla satysfakcie i przyjemnosc z jazdy nim. Kiedy mam dwa dni wolnego od Voyka ja po prostu za nim tesknie.

2011-02-16

Auto jak najbardziej rodzinne. Bardzo dużo miejsca. Swietny na długie trasy. Moim zdaniem mało awaryjny.Jednak słyszalem ze wersie z mniejszymi silnikami i dieselami czesciej sie psują.Minus spore spalanie i troche za słabe chamulce. Ogólnie szczerze polecam.
Silnik 3.3 daje sobie rade.
Wygoda i komfort.
Sporo miejsca.
Autko moim zdaniem prowadzi sie super

leszek2008-02-11

w sumie to dobre auto ale nie każdego stać na jego Apetyt na ETYLINĘ i uważam że to jedyna wada - żaden europejczyk sie nie może z tym autem równać pod każdym innym kontem prócz spalania.

Średnie oceny CHRYSLER GRAND VOYAGER

Osoby zainteresowane autem Chrysler Grand Voyager brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Dacia Lodgy.

Chrysler Grand Voyager

Chrysler Grand Voyager

Dacia Lodgy

Dacia Lodgy

Najciekawsza opinia użytkownika o Chryslerze Grand Voyager

Chrysler Grand Voyager Limited 3300 V6 174KM 2002r. van

Silniek 3.3 jest praktycznie bezobslugowy,napedzany jest lancuchem jedynie czego potrzebuje to naprawde dobrego oleju. Skrzynia pracuje jedwabiscie miekko,podczas spokojnej jazdy nie czuc momentu przelozen.Leje do niej dobry olej moparowski ktory kupuje w serwisie poniewaz jest tanszy niz w sklepach.Olej silnikowy wymianiam co 15 tys. w skrzyni co 30 tys.Elastycznosc jest jak to w autach z automatem jesli trzeba przycisnac automat zredukuje bieg i jazda.

Jak to w Vanach-widocznosc jest bardzo dobra.Tylnie szyby fabrycznie przyciemniane takze zero problemow z Policja.Dzieki zastosowaniu dosc duzych lusterek zewnetrznych widocznosc do tylu jest znakomita, bardzie wprawny kierowca spokojnie moze zaparkowac metoda "na lusterka"

Moj Voyager jest produkcji europejskiej takze ma lepsze zawieszenie od wersji amerykanskich, zawieszenie europejskie jest po prostu bardziej sztywne.Mimo ze z tylu zastosowano resory piorowe auta na nierownosciach nie podskakuje.Jazda pod pelnym obciazeniem jest praktycznie z punktu widzenia kierowcy a wiec jesli chodzi o manewrowosc czy inne zachowanie na zakretach praktycznie nieodczuwalna.

O przestrzeni w Grand Voyagerze pisal nie bede bo to chyba wszyscy wiedza albo napisze to tak:myslalem ze po Grand Espacie zadna inna marka nie zaoferuje mi tyle przestrzeni w aucie,dzis moge spokojnie powiedziec ze Espace to maly pokoj a Voyager to SALON.Przyciski w Chryslerze umieszczone sa bardzo ergonomicznie , co ciekawe srodkowa konsola jest lekko zwrocona ku kierowcy.W moim Chryslerze siedzenia sa ze skory i alcantary jakosc oceniam na bdb.jakosc plastikow-coz znawcy twierdza ze jak to w amerykancach jakosc plastikow jest do niczego ja z wlasnego doswiadczenia moge powiedziec ze jakosc plastikow jes porownywalna do europejskiej konkurencji, byc moze niektore czesci sa za plastikowe ale przynajmniej te plastiki sie nie przecieraja lub nie matowieje jak ma to miejsce np w VW czy Renault.Przy komplecie siedzen pozostaj do uzytku sporych rozmiarow kofer ktory mozna w kazdej chwili powiekszyc poprzez przesuniecie tylniej kanapy.Siedzenia sa dosc ciezkie i kobieta moze miec problem z ich wyjeciem z auta, o tylniej kanapie nie wspomne bo to juz robota naprawde tylko dla Pudziana, tak na serio to mozna ja samemu wyjac ale naprawde jest bardzo ciezka i podczas tej roboty spalimy duuuuzo kalorii.

Poprzednio jezdzilem Espacami ktore to przez wszystkich byly mi odradzane tak samo jak Voyager. A tu mile zaskoczenie ,oprocz wybijajacych sie dosc czesto lacznikow stabilizatora w Voyagerze z zawieszeniem kompletnie nic sie nie dzieje. Czesci sa latwo dostepne i na tle konkurencji prosze mi wierzyc kosztuja naprawde niewiele.Bardzo dobrze jak na taka mase trzyma sie drogi tylko hamulce wydaje mi sie powinny byc troche lepsze.Jesli chodzi o parkowanie to Voyek jaet naprawde latwiutki w operacjach parkingowych, byc moze u mnie to kwestia przyzwyczajenia jak juz pisalem wczesniej jezdzilem Vanami i parkowanie nimi nie sprawia mi problemu powiem wiecej mi osobiscie latwiej parkuje sie Voykiem jak np autami typu sedan. Trzeba tylko wziasc poprawke ze czasami zajmiemy dwa miejsca parkingowe jesli trafimy na ekstremalnie waskie.

Koszty napraw nie wiem jakie sa poniewaz laczniki ktore musialem wymienic, wymienilem sam latwa robota.Ja to zrobilem przy maksymalnie skreconych kolach ,nawet bez ich sciagania.

Klima w moim Chryslerze jest trzy-strefowa i dziala piorunujaco szybko i chlodno. Jesli chodzi o ogrzewanie to takie moje odczucie ze jest ciut za slabe-byc moze jestem zmarzluchem.

Z elektryka zero problemow.Kable sa pieknie owiniete tasma i mysle ze sa dobrze zabezpieczone przed wilgocia.Najczulszy element do sterowania drzwiami,zamkami itd. umieszczony jest w kabinie nad pedalami takze tez nie ma zadnego strachu o wilgoc.

Chrysler Grand Voyager: bus, mini-van, van

Chrysler Grand Voyager: benzyna, olej napędowy, turbo diesel, benzyna+gaz

Chrysler Grand Voyager: 2.4, 2.5, 2.8, 3.3, 3.8

Chrysler Grand Voyager: 2009, 2008, 2006, 2005, 2004, 2003, 2002, 2001, 2000, 1999, 1998, 1997, 1996, 1995, 1994