Nissan Maxima opinie, oceny użytkowników, Nissan Maxima spalanie (strona 1)

Opinie o samochodach Nissan Maxima

Średnia ocena: 9.14/10

Nissan Maxima spalanie (l/100km)

12.73/13.97
9.38/9.73
10.93/12.03

Oceny NISSANA MAXIMA

2009-07-18

Jesli wysokie spalanie nie jest przeskoda, polecam to auto goraca. To juz moja druga Maxima, poprzednia jezdzila bezawaryjnie przez ladnych pare lat, ta, na razie, jest rownie udana. Linia auta jest bardzo ladna, wnetrze ogromne i bardzo wygodne. System audio brzmi swietnie. Gdyby nie skrzynia CVT, ...
Silnik jest bardzo elastyczny, jednak autmatyczna skrzynia CVT skutecznie ogranicza osiagi, przy naglym przyspieszanie przy duzej predkosci powoduje szybki wzrost halasu. Gdyby nie ta skrzynia, wszystkie powyzszerubryczki mialyby 10!
Resorowanie zapewnia wygode, jednoczesnie bezpieczenstwo. Fotele przednie troche zbyt obszerne, nie trzymaja tak, jak w autach sportowych, jednak wygodne bardzo. Kanapa tylna bardzo obszerna i wygodna.Gdyby nie skrzynia CVT, wyciszenie byloby wiecej, niz wystarczajace, jednak nagly wzrost predkosci ...
To najmocniejsze, obok silnika, punkty Maximy. Ogromne wnetrze umozliwia komfortowa jazde ludziom o wzroscie 2 m zarowno z przodu, jak i z tylu. Materialy o bardzo wysokiej jakosci, zero skrzypienia, skora przyjemna w dotyku, plastiki miekkie, choc mogloby byc ich troszke mniej (cala ogromna deska r...
Auto idelanie prowadzi sie po prostej, na zakrtach jednak jest delikatnie zbyt podsterowny, trzeba uwazac, by nie wypasc z zakretu. Wspomaganie dziala doskonale, ani za mocno ani za slabo. Zawieszenie dosc twarde, ale zapewnia bardzo wysoki komfort

2008-08-12

Świetne auto, polecam wszystkim, ceniącym komfort, dużą przestrzeń i dobre osiągi. Spalanie jest minusem, niestety.
Fantastyczny silnik, brzmi dobrze, a jego praca jest równomierna i bardzo przyjemna. Automat bezstopniowy pracuje spokojnie, może trochę za spokojnie, przyspieszenie mogłoby być trochę lepsze, ale narzekać i tak nie można.
Nie ma komentarza, komfort wręcz idealny!
Bardzo przyjemne zawieszenie, na pewno nie sportowe. Na szybkich zakrętach troszkę przód ucieka. Jednakże auto generalnie bardzo stabilne. Siła wspomagania dobrana jak należy.

MIchal2010-07-15

mialem juz sporo aut, ale jak narazie z tego jestem zadowolony najbardziej. podobał mi sie jeszcze mercedes S klasy w140.
Silnik V6 wiec bardzo elastyczny i przyjemny w eksploatacji.
Zawieszenie bardzo dobrze radzi sobie z polskimi drogami :) Fotele bardzo wygodne i z niezłym trzymaniem bocznym.
Bardzo dużo miejsca z przodu jak i z tylu, na pewno więcej niż w przypadku zachodnich konkurentów. Jakość materiałów bardzo dobra, dobra ergonomia.
Prowadzenia auta bardzo latwe, uklad kierowniczy precyzyjny. Hamulce bardzo dobre. Jedynym problemem moze byc parkowanie bo to limuzyna wiec potrzeba troche wiecej miejsca.

Przemek2009-07-09

pierwsze auto które posiadam tak długo bo nie wiem na co mógłbym zmienic w tym segmencie cenowym aut.
silnik naprawde bardzo dobry, skrzynia automatyczna z opcją tiptronic optymalna do tego auta
typowe auto z USA trochę za miękkie
mam najlepsza wersję wyposażenia, niczego w zasadie mi nie brakuje
auto produkowane na rynek USA co dokładnie przekłada się na możliwości wykorzystania samochodu w Europie

2008-11-18

po 10 latach wskazana konserwacja progów i podwozia.
silnik, bardzo elastyczny,dynamiczny , jak na tą moc i pojemnośc to ekonomiczny można smiało zmieniać co drugi bieg i płynie przyspiesza
jest to moja trzecia maxima i z wszystkich jestem zadowolony,poza wymianą klocków chamulcowych ,filtrów ,oleju i tylnich amortyzatorów,w zadnym z aut nie miałem nic do roboty

Średnie oceny NISSAN MAXIMA

9.8/10
9.8/10
4.7/10

Osoby zainteresowane autem Nissan Maxima brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Toyota Camry.

Nissan Maxima

Nissan Maxima

Toyota Camry

Toyota Camry

Najciekawsza opinia użytkownika o Nissanie Maxima

Nissan Maxima 3,5 SE 3500 255KM 2007r. sedan (limuzyna)

Mała szybka z tyłu i wysoko podniesiona linia bagażnika ogranicza widoczność do tyłu bardzo poważnie. Do lusterek trzeba się przyzwyczaić, lewe przybliża, prawe nie. Dziwny system...

Nie ma komentarza, komfort wręcz idealny!

To bardzo duże auto, z wygodnymi fotelami i dużym bagażnikiem. Nie wiem, jaką ma pojemność, ale z pewnością co najmniej 500l. Niestety, auto występuje tylko w 2 odmianach: SE (bardziej sportowa wersja) i SL (luksusowa). Za to kilka opcji można sobie wybrać i kupić SE z pakietem luksusowym. Silnik jest tylko jeden, różnice są głównie w wielkości kół (18 - SE, 17 -SL), w SE jest spoiler, w SL nie ma, oraz w wyposażeniu wnętrza.

Nie mam żadnych usterek, więc nie było napraw. Koszty serwisu Nissana w Polsce wydają się w górnych rejestrach stanów średnich. Niestety, Maximy w Europie nie sprzedają, więc serwisy nie mają części i oprogramowania jak należy. Dlatego nemieckie serwisy, choć sporo tańsze, Maximy nie obsłużą. Ale Polak potrafi!

Szybko się ogrzewa, szybko się chłodzi. B. wydajny system

Dużo elektroniki, doskonała jakość, mechanik, gdy zobaczył ilość odczytów w swoim komputerze, za głowę się złapał. Mówi, że żadne niemeckie auto nie ma takich możliwości kontroli pracy podzespołów.

Nissan Maxima: sedan (limuzyna)

Nissan Maxima: benzyna, benzyna+gaz

Nissan Maxima: 2.0, 3.0, 3.5