SsangYong Kyron opinie, oceny użytkowników, SsangYong Kyron spalanie (strona 1)

Opinie o samochodach SsangYong Kyron

Średnia ocena: 7.80/10

SsangYong Kyron spalanie (l/100km)

Oceny SSANGYONGA KYRON

Kyronis2009-10-25

jhjhjhhj

Maciej2012-10-27

Oryginalne, ładne nadwozie. Idealne na polskie, dziurawe drogi, pod warunkiem, że nikt nie jeździ na tylnych siedzeniach. O terenie można zapomnieć. Awaryjne (bardzo!!!), kłopoty z częściami, ropę żre jak smok, ociężałe, wręcz wołowate. Drogi w eksploatacji (drogie, coroczne przegląd...
Fatalny wół. Automat. Skrzynię wymieniłem po 55tys. km. Lekkie dociśnięcie gazu kończy się 15 l/100km. kilka razy w tygodniu wchodzi w tryb awaryjny w najmniej spodziewanym momencie, raz wyprzedzałem ciężarówkę i nagle stracił moc, o mało nie zginąłem w czołowym.
Głośniejszy od traktora, rzuca na tylnych siedzeniach. Z przodu jest OK.
Z przodu siedzi się komfortowo, z tyłu jest pewien dyskonfort. Słabo składają się tylne siedzenia, tworzą bardzo nierówną płaszczyznę. Na szczęście buda jest wysoka i sporo wchodzi.
Dobry na polskie drogi, nierówności, dziury. Kiepski napęd 4x4, nie da się wyłączyć mechanizmu różnicowego, można się zakopać. Bardzo kiepsko się parkuje, słaba widoczność do przodu, fatalna do tyłu, bez czujników ciężko.

2019-01-03

Samochód spełnia moje oczekiwania!

Agnieszka2011-04-01

JANUSZ2010-12-30

Średnie oceny SSANGYONG KYRON

9.8/10
9.8/10

Osoby zainteresowane autem SsangYong Kyron brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Hyundai Tucson.

SsangYong Kyron

SsangYong Kyron

Hyundai Tucson

Hyundai Tucson

Najciekawsza opinia użytkownika o SsangYongu Kyron

użytkownik: Kyronis

SsangYong Kyron KYRON 2000 140KM 2006r. terenowy

jhjhjhhj

Mam od niedawna SsangYong Kyrona roczik 2006 w kolorze zloty metalik. jak bylem go ubezpieczc to wszyskie kobitki z UBEzp. wygladaly przez okno --podziwiajac ten samochod - to bylo i jest przyjemne . Zauwazylem jak jade po miescie to rowniez inni zatrzymuja sie zeby podziwiac. Kupilem go tylko i wylacznie jako oryginalny samochod --cos wyjatkowego. . Mam 3 inne marki sam. ( Mesia ,Cytryne Opla ,). Niestety dowiedzialem sie z ubezpieczalni ze Kyrony i Rexony sa kradzine ( zwlaszcza na czesci -silnik ) . Prosze o porade czy mozna zwiekszyc moc Kyrona z 140 kM na wiecej , podobno gdzies jest czip . Mam wrazenie ze ma cienka moc. Chcialbym nawiazac kontakt z posiadaczami Kyrona lub Rexona w Poznaniu- Wlkp.( rowniez c z Calego Kraju .). Osobiscie olewam fakt kupienia SSangYunga przez Chinczykow . Moj z 2006 r zostal zrobiony pzrez koreanczykow... Handluje koreanskimi urzadzeniami i wiem ze koreanczycy wyprzedzili nawej japonie. ( Samsung lepszy od Sony ) . Ponadto jak bylem po odbior innego samochodu ( japonskiego ) u mechanika gdy zapytalem Go o Ssang Yunga tenze stwierdzil ze jest to taki sam samochod jak inne --podbudowalem sie,,, Inne ba..rany na roznych forach krytykuja Ssang Yonga , ale to nIC. Krytykuja ( dealezy innych ,marek tak mysle )tylko i wylacznie z zazdrosci Podrawiam i oczekuje szybkiego kontaktu . tel. 668-739-011 Kyronis Poznan PS . Jakbys byl fanem Barcelony ( Barsy ) to byloby super super.

jjkjkkj

SsangYong Kyron: kombi, terenowy

SsangYong Kyron: olej napędowy, turbo diesel

SsangYong Kyron: 2.0

SsangYong Kyron: 2008, 2007, 2006