Toyota Camry opinie, oceny użytkowników, Toyota Camry spalanie (strona 1)

Opinie o samochodach Toyota Camry

Średnia ocena: 9.32/10

Toyota Camry spalanie (l/100km)

11.66/15.17
8.27/11.01
9.96/13.14

Oceny TOYOTY CAMRY

2011-02-13

Komfort i niesamowita przyjemność jazdy pomimo dosyć duzego spalanie jest warta tej ceny.
Camry z silnikiem 3.0 v6 jest niesamowicie elestyczna. Niech da jakies porównaniem opis takiego zdarzenia: jadąc z 5 osobami podczas weekendwej wycieczki zerwała mi się linka zmiany biegów ( auto 17 lat). Właczłem ręcznie 4 bieg i wybrałem sie do domu beskidzką trasą. Na 10% podjeździe m...
Resorowanie oceniam bardzo dobrze. Jakkolwiek są pewne trudności z zakupem zamienników tulejek tylnego zawieszenia , zwłaszcza poprzecznych. Tylny wózek koroduje bardziej niż inne części. Chyba bedę go musiał wymienić - po 19 latach.
Największą wadą tego auta - wcale nie żartuję - przyanjmniej dla mie (jestem wysoki) jest to że gdybym jechał w czapce to zawadzam o sufit, nawet przy najnizej ustawionym fotelu. I o jeździe np w kapeluszu mogę zapomieć. Dlatego daję za ergonomię tylko nieco powyzej sredniej.
Prowadzi się doskonale, Nie mozna przesadzać z gazowaniem w zakręcie bo tulejki przedniego zawieszenia wyrabiaja się za szybko. Nawet co roku. Gdy się o tym pamięta mozna jeździć i 3 lata na jednych- oczywiscie mówię o zamiennikach a nie oryginalnych. Okładziny hamulcowe do bębna hamulc...

2009-07-11

Najlepszy samochód na świecie za tą cenę. Samochód, którego pozazdroszczą sąsiedzi. Samochód, za którym oglądają się mężczyźni i zaglądają przez szybę (niestety mało zobaczą, bo jest przyciemniana) Solidne i bardzo gustowne japońskie wykonanie. Samochód łatwy i wygodny w o...
Mój silnik V6 i jego 268 KM (dynamika!!!)w połączeniu z jego cichą pracą i "miękką" płynną pracą automatycznej skrzyni biegów to radość prowadzenia. "Gówniarze od palenia kół" pozostają ze swoim wstydem we wstecznum lusterku.
Jeździłem dobrymi samochodami, ten jednak zasługuje na szczególne komplementy. Nie dziwię się, że jest to najchętniej kupowane auto przez ludzi klasy średniozamożnej w USA. Mój XLE jest wyposażony komfortowo (nie potrafi jedynie gotować :)
Samochód stworzony dla ludzi ceniących jakość i estetykę, wymagajacych wygody, niezawodności, i wysokiej jakości zarówno materiałów ale i wykonania.
Miałem różne samochody. Ale ten prowadzi się nieporównywalnie. Ulega się złudzeniu, że ktoś naprawił nasze polskie drogi, a jazda jest niczym zabawa na symulatorze po autostradzie. Sama przyjemność prowadzenia.

2010-01-05

Osoba która sprzedała mi auto (właściciel komisu) przewiózł mnie (z konieczności - nie było to zamierzone) swoim Mercedesem klasy E, który wypadł przy mojej Camry jak ubogi krewny. Mniej miejsca, o wiele głośniejszy, gorsze zawieszenia. Nie chciało mi się wierzyć.
Bardzo wysoka kultura pracy. Może nie jest to wyścigowy bolid, ale ogólnie jest żwawy i jest czym jechać.
Bardzo cichy i komfortowy - bardzo wysoka półka. Tym samochodem nie jedzie się a płynie! Dużo miejsca, świetne fotele. Po 12 godzinach jazdy nie czułem się zmęczony samochodem. Z żoną muszę się wykłócać kto prowadzi. Wyciszenie: Tutaj Japończycy muszą popracować. W korkach słysz...
Wygodnie nawet dla wysokich osób z przodu i z tyłu. Wiele więcej miejsca niż np. w Mercedesie E klasa. Fotele - rewelacja. Czuć to w długich trasach. Nie ma zmęczenia, nie boli kręgosłup. Poza tym, dobra jakość skór. Generalnie - salon. Poza tym, wszechstronna regulacja foteli i pozycji....
Bardzo cichy i komfortowy - bardzo wysoka półka. Nie ma stuków. Miękko, ale pewnie. W sumie, tym samochodem nie jedzie się a płynie! Cała klasa wyżej od wyższej średniej europejskiej

Artur Brauner2009-07-12

Caloksztal auta jest ok. Kupione auto nowe lub roczne, mamy spokoj na nastepne 6 lat. Rankingi Toyoty sa na pierwszy miejscu tak ze wiekszosc tez tak mysli.
Naped. Przyspieszenie tutaj w wersji skrzyni automatycznej nie jest najlepsze. Po wcisnieciu padelu przyspieszenia skrzynia pracuje z opoznieniem przyspieszajac auto . Przyspieszenie nie jest najlepsze w szczegolnosci od 80-120km. Jednym slowem skrzynia automatyczna nie robi tego co skrzynia manualn...
Wszystko na 10. Szczegolnie wyciszenie auta to rewelacja. Przy zxamknietych szybach auto stoi skrzynia biegow na N(luz) silnika praKTYCZNIE nie slychac, mozna szeptac pasazerowi z tylu.
Po zlozeniu siedzen tylnych bagaznik nie nabawa optymizmem ale jest ok. Sam bagaznik otwierajac z zewnatrz wydaje sie potezny. Przestrzen z przodu i tylu nie ma co pisac. Auto jest duze (klasa Audi A6). Zegary wykonane w technice LED tak ze wzroku nie mozna oderwac.
Nic dodac nic ujac. Toyota Camry (wersja USA) auto ktore jest numerem 1 w sprzedazy w USA. Posiadam prawie 2 lata i jezdzi jak nowe (kupilem uzywane). Polecam w 100%. Parkowanie ocenilem na 9. Skala od 1 - do 100 moja dziwiatka to 95

2011-05-22

TO JEST PO PROSTU WSPANIAŁY SAMOCHÓD. GDYBYM MIAŁ WYBRAĆ AUTO NA TRASĘ DO OKOŁA ZIEMI, WYBRAŁ BYM WŁAŚNIE TĄ CAMRY - NIGDY MNIE NIE ZAWIODŁA !!
Fenomenalny moment obrotowy z idealnie dobraną skrzynią automatyczną daje pełną przyjemność z prowadzenia tego auta.
Absolutnie ciche i wytrzymujące polskie drogi zawieszenie daje temu modelowi prym wsród aut najwyższej klasy.
Gigantyczna przestrzeń, brak zbednych gadgetów.Potężny bagażnik. Materiałynajwyższej trwałości. Choć nieco surowe ( jak w japończyku )
Takich samochodów obecnie się nie produkuje, moja Camry ma 17 lat i jest w doskonałym stanie dzięki najlepszym materiałom z jakich była zbudowana.Ma ponad 340000 i nie miała absolutnie żadnej awarii - dwa razy musiałem wymienić klocki hamulcowe. Poprzedni właściciel raz wymieniał tarcze...

Średnie oceny TOYOTA CAMRY

9.8/10
5.1/10

Osoby zainteresowane autem Toyota Camry brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Mazda 6.

Toyota Camry

Toyota Camry

Mazda 6

Mazda 6

Najciekawsza opinia użytkownika o Toyocie Camry

użytkownik: Marcin

Toyota Camry gl 2200 gl 136KM 1992r. sedan (limuzyna)

polecam wszystkim użytkownikom niemiekiej precyzji by w koncu mogli odrzyć i nie martwili się tym czy dziś mi odpali?:) jednym zdaniem...Szybka jak szogun piękna jak gejsza:)

silnik po prostu czysta perfekcja jak to mozliwe ze przy 360 000 km silnik zabieral tylko 1/10 litra oleju silnikowego?...japońska technologia bardzo dobra jednostka mogła by być deko mocniejsza zdecydowanie bardziej polecam jednostke 3.0 v6

komfort podrózowania...auto nie posiada wielowahaczowego zawieszenia jak w przypadku niemieckiej konkurencji jednak auto toyoty wyprzedza wszystkie niemieckie pood względem trzymania sie auta w zakretach idealny samochod na długie trasy.

jedyne co mi osobiscie przeszkadzalo to...szyberdach podsufitka jest opuszczona zbyt nisko i kierowcom przy wzroście powyzej 185 cm wzrostu moze ona przeszkadzać

jeździłem wieloma markami ...mercedesem bmw audi ale toyota nie ma sobie równych najlepszy samochód jaki kiedykolwiek miałem

nie miałem klimatyzacji to był feler...

Toyota Camry: hatchback, kombi, sedan (limuzyna)

Toyota Camry: benzyna, olej napędowy, turbo diesel, benzyna+gaz, technologia hybrydowa

Toyota Camry: 2.0, 2.2, 2.4, 3.0, 3.5

Toyota Camry: 2008, 2007, 2006, 2005, 2004, 2003, 2000, 1999, 1997, 1996, 1995, 1994, 1993, 1992, 1991, 1989, 1988