Cadillac Escalade opinie, oceny użytkowników, Cadillac Escalade spalanie (strona 1)

Opinie o samochodach Cadillac Escalade

Średnia ocena: 9.67/10

Cadillac Escalade spalanie (l/100km)

16.37/25.33
12.20/19.50
14.50/21.67

Oceny CADILLACA ESCALADE

Tony Soprano2015-01-21

Jest to naprawde super samochód.Bylem w posiadaniu wielu rożnych aut np wspomnianego Jeepa ,Mercedesow W210,w211, w220, i wielu popierdulek typu Suzuki Samurai czy BMW e36-ale ten wóz daje mi max tego czego można od auta oczekiwać -po 3 latach cały czas go uwielbiam
Napęd genialny,mocne i trwałe 4*4,silnik oblednie bulgocze,ryczy gdy dostanie w palnik aż ciarki przechodzą .Moze trochę brak mu 5 biegu?
Wnętrze jak już wspomniałem ogromne-jeśli nie sympatyzujesz z teściowa to można ja usadzic tak daleko z tylu ze ani jej do końca podróży nie zobaczysz ani nie poczujesz a i nie usyszysz bo nagłośnienie Bose skutecznie zagłuszyć jej biadolenie ze jedziesz za szybko itp.
Układ jezdny wymaga przyzwyczajenia,jest to 3 tonowy potwor,który sie niezatrzyma ja vw polo...w miejscu.Duzy samochód wymagający wprawy przy np.parkowaniu ,choć moja "blondynka" wmig opanowała te czynność ...po 3 latach jeszcze nic nie malowalem,

Iron2010-10-06

super komfortowe auto, ale pewno nie do wielkiej aglomeracji, na trasie bajka
Czołg z napędem rakietowym
W układzie foteli 2-2-3 tylko ostatni rząd pozostawia trochę do życzenia (ale kto chciałby tam siedzieć)
trudno chyba o wygodniejsze i przestronniejsze wnętrze
Wiadomo, że wyścigówka to to nie jest ale mimo to prowadzi się nieźle. Dzięki kamerze, cofanie nie sprawia problemu.

Auto niesamowite pod każdym względem. SUV największy, najmocniejszy, najbardziej luksusowy.
Auto ogromne, ale z autentycznym zacięciem sportowym.
Luksus wykończenia i przestrzeni bez zarzutu.

2010-07-16

W tym aucie jesc cisza i lekki brzmienie V8 prawie niezauwazalne .
Kamera cofania

MACIEJ2010-02-16

mimo gabarytów mało miejsca w 2 i 3 rzędzie
przy dł.5.65/wersja ESV/zaskakująco łatwe parkowanie-pomocna tutaj z pewnością kamera cofania

Średnie oceny CADILLAC ESCALADE

9.8/10

Osoby zainteresowane autem Cadillac Escalade brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Daewoo Leganza.

Cadillac Escalade

Cadillac Escalade

Daewoo Leganza

Daewoo Leganza

Najciekawsza opinia użytkownika o Cadillacu Escalade

użytkownik: Tony Soprano

Cadillac Escalade 6000 V8 350KM 2006r. terenowy

To auto ma genialna widoczność i do tylu i do przodu ,lusterka sa ogromne,siedzisz wysoko i wszystko widzisz

Komfort jazdy wspaniały ,nie ma różnicy czy jedziesz sam czy z kompletem na pokładzie....silnik jest tak mocny ze tego nie odczuwasz,a przestrzeń tak duża ze nie czujesz czy i kiedy ktoś zmieniał skarpety.Fotele to wzór wygody! Panowie konstruktorzy europejskich zapalniczek! Uczcie sie od kolegów Amerykanów

Wymiany tylko związane z eksploatacja tzn klocki,tarcze ,filtry ,oleje itp.

To amerykaniec,do tego bez usterek więc te parametry działają bez zarzutu

Umnie to wszystko działa! Ale wiem ze nie które egzemplarze maja z tym problemy.Pozostaje kwestia wypadkowosci,powodzi lub/i transportu pojazdu(zazwyczaj prom z USA) wiadomo słońca woda i wigoc z solą elektronice nie służy.

Cadillac Escalade: kombi, terenowy, van

Cadillac Escalade: benzyna, benzyna+gaz