Opinia Acura RSX cupe 2.0 200KM (benzyna) coupe 2002r., ocena użytkownika (n2d)

Acura RSX cupe 2002r. - opinia użytkownika

nadwozie: coupe

data oceny: 2010-01-30

No i w to pewnie nie wielu uwierzy: ta z 2055 160 koni spalanie wychodziło mi ok 6,00 jeżdziłam i po miescie i w tarsy w trasie nawet 5,00. Tą z 2002r jeżdził częsciej chłopak jemu spalanie wychodziło 8,5 chyba że jechałam z nim to było mniejsze.

na nadkola przebieg i poduszki te auta czesto są po wypadkach z USA

POLECAM WERSJE RSX I W MANUALU I W AUTOMACIE SAMA BYM KUPIŁA JEŚLI BY SIE ZNALAZŁA TAK JAK MIAŁAM Z 2005 Z MOCNIESZYM SILNIKIEM W AUTOMACI, NIE STETY SPROWADZAJA WIEKRZOSCI TAK ROZBITE ZE BOJE SIE KUPOWAC BO JESLI PADŁA SKRZYNIA TO KIEPSKO Z NAPRAWA NIE MA JESZCZE U NAS DOBRYCH FACHOWCÓW OD NOWEJ GENERACJI SKRZYN AUTOMAT.

Jżdziłam Acura w automacie z 2005r o mocy 160 i acura w manualu z 2002r o mocy 200 konikó. co do obu aut super sie prowadzi rewelacyjnie trzyma sie drogi w zakretach jak każda honda:) auto nie wielkie opływowe to samo mówi za siebie gdyby nie dziury na naszych drogach mozna płynac w tych autach. Hamulce ok mysklę ze w automacie lepsze moze kwestia rocznika. Parkowanie super jesli sie umie:)

Sinik- kocham silniki hony wiec co mogę powiedziec super sprawa. cześciej jezdziłam automatem tu skrzynia idealnie dopasowana do mocy wagi auta, nie czuc zmiany bieg jedynie przy wyprzedzaniu lub małych wyscigach w momecie właczenia sie vtec os czuc ale to sama przyjemnosc, wiem ze automat ma wiele przeciwników w tym aucie to rewelacja, jeżdziłam szybko, wolno w korkach, na slisiej nawierzchni w deszczu po lodzie -nigdy mnie nie zawiodła super trzyma auto na biegu z góry nawet gdy było bardzo slisko. Co do 200 konnej małe auto w miare lekki, manual i 200 koni co można chciec wiecej, 6,6do 100:)

Auta nie miekkie sa w sam raz jak na sportowe, w obu skóra fotele wygodne kubełkowe z dużą regulacja. przy duzym obciążeniu auto troszke siada, z 2005r wyciszona cicho i przyjemnie nawet podczas szybszej jazdy,

Wnętrze mi sie podoba nie przesadzone i nie ubogie w jednej była zmieniarka w obu orginalne radia i tylko przy orginałach deska wygląda ładnie, kierownica zgrabna wielofunk., nic nie trzeszczy piszczy itd dobre materiały,. Bagażnik jak na takie auto super nie wiem jak to zrobili że jest tyle miejsca.

Ogrzewanie ok, tylko klima sie włacza automatycznie czasem mnie to denerwowało,

Jak to w cupe jest ok bus to nie jest ale widopczniśc jest dobra.

Nie jestem zwoleniczka dużej ilości elektroniki w auci i te auta mi odpowiadłay. bardzo łatwo włączyc wszystkie bajery typu kontrole trakcji, itp wszysko pod reka i dobrze opisane.

No niestety jesli zdazy sie jakis wypadek to tylko salon hondy i czekani na wysyłko z japoni lub USA jesli jest jakis kontakt, ogólnie auto bardzo mało awaryjne. przez 2 lata nie było żadnej usterki.