Opinia Chevrolet Cruze LS+ 1.8 140KM (benzyna) sedan (limuzyna) 2009r., ocena użytkownika (sdg)

Chevrolet Cruze LS+ 2009r. - opinia użytkownika

data oceny: 2010-05-22

To wg. wskazań komputera (nawet zgadza się z danymi producenta). Cykl mieszany u mnie to 3/4 miasto (Warszawa=korki). Dokładnie nie spr. ale mniej więcej się zgadza. Zakładając pojemność i szybką jazdę uważam to za dobry wynik ;] Najtaniej to się jeżdzi skuterem 50ccm w gazie :P

O gustach się nie dyskutuje. Jak dla mnie auto dobrze jeżdzi, dobrze wyposażone, dobrze wygląda, z dobrym wynikiem NCAP, sensowną gwarancją (3l). Najlepszy wybór w tej kategorii cenowej ;]

Reaguje szybko i dokładnie. Trakcje radziły sobie dobrze nawet zimą przy szybszych manewrach :)

Elastyczny. Ekonomiczny przy 2tys.(normalnej jeżdzie w tłoku). Szybki przy 4tys. Fajnie brzmi :) Można jeżdzić jak się lubi, bo daje taką możliwość. Przy średniej jeżdzie dziecko w środku śpi :)

Komplet pasażerów niewiele zmienia, bo auto jest przestronne. Brak regulacji lędżwiowej ale w tej cenie nie ma w żadnej marce. Na normalnej drodze super (przy pierwszej jeżdzie dwa razy spr. czy włączyłem silnik) :P

Przestrzeni FULL. Schowków przez rok jeszcze nie zapełniłem :) Dostęp dobry, a w tym przed pasażerem można chyba encyklopedię włożyć (w niektórych markach nawet mapa się nie mieści). Zawiasy bagażnika trochę ograniczają ładowność ale spokojnie wózek (duży) i parę toreb się mieści. Wszystko pod ręką do tego stopnia, że sterownia radiem z kierownicy jest rzadko używane. Konsola środkowa.. jeszcze nie wiozłem osoby która sama by jej nie pochwaliła :) "Mała" rzecz, a cieszy ;]

Zimą ciepło i odmarza migiem :)

Kwestia regulacji fotela i kierownicy. Przednie słupki są szersze (airbagi w środku) ale po regulacji bez zastrzeżeń. Do tyłu o.k. + czujniki cofania w standardzie :)

Przez rok w deszczu i kałużach zwarć nie odnotowałem.

Uszczelniacz półosi przy skrzyni w ramach gwarancji. Zawieszenia nie oszczędzam i zero luzów jak sprawdzałem ostatnio (taka praca).

Inne modele

Chevroleta: