Opinia Chevrolet G20 SALONKA 4.3 190KM (benzyna+gaz) van 1995r., ocena użytkownika (5vb)

Chevrolet G20 SALONKA 1995r. - opinia użytkownika

nadwozie: van

silnik: 4.3 190KM (benzyna+gaz)

data oceny: 2008-02-12

trudno powiedzieć

zapomnieć o problemach

każdemu miłośnikowi wygody ponad wszystko. samochód jest drogi w utrzymaniu - paliwo, ubezpieczenie, z częściami i serwisem nie ma się co stresować - małoawaryjny a części wystarczy poszukać w necie\\r\\n

ach ta ekonomia... można powiedzieć pali 7/100 - siedem galonów na sto mil. ale coś za coś nie ma i jeszcze długo pewnie nie bedzie tak wygodnych i przyjemnych w jeździe samochodów jak stare amerykany.

Duże gabaryty samochodu wymuszają nowe umiejętności. Wspomaganie? W europie chyba nikt nie robi takiego. Napęd na tył pozwala przednie koła niemalże postawić w poprzek, przez co promień skrętu - bajka.

Jak na niemalże trzy tonowca parametrami zachwyca, podtrafi fajnie "odejść" ale na benzynie, na gazie troche gorzej. trudno mówić o szybkiej jeździe licznik zamknąłem - 85 mil/h (ok 130 km/h). Co do skryni - przed remontem chodziła lepiej, teraz przerzuca przy wyższych obrotach gdy już nie ma takiej mocy.

Można w tym względzie rozpasać się w zachwytach miękko jak w autokarze, miękko cicho wygodnie - 4 fotele "lotnicze" powodują, że zapomina się o jeżdzie. Jeden mankament przy podjeżdzaniu pod krawężnik na "styk" kołysze trochę budę na boki - nie polecam tego manewru.

2 metrowy samochód który ma 2 rzędy siedzeń po 2 fotele... no cóż tródno narzekać na brak miejsca. Jestem szczęśliwym posiadaczem samochodu z welurem a nie skurą. Tak - w United płaci się za brak skóry - ja już wiem czemu.

odwieczny problem - z tego co wiem również innych posiadaczy amerykańców - klimatyzację trzeba nabijać co rok.westylacja - ok jak masz otwarte okno - do tyłu już nie dociera. Porównujac choćby z VW Mulivanem kolego - wielki plus dla VW

olbrzymie lusterka - wielkie jaby z tira zdjęte i po jeszcze położone w poziomie. Kobieta moglaby bez wysiłku w nim pełen makijaż zrobić szyba przednia nie dzielona i m immo tego iż dużo mniejsza niż europejczykach nie ogranicza niczego. Boczna troche gorzej. z tyłu - cóż salonka - nie każdy z zewnątrz musi wszystko widzieć i firaneczki w oknach - jak ktoś chce oglądać widoki da rade.

Basta