Opinia Chevrolet Lumina sedan 3.1 160KM (benzyna+gaz) sedan (limuzyna) 1997r., ocena użytkownika (22qy)

Chevrolet Lumina sedan 1997r. - opinia użytkownika

silnik: 3.1 160KM (benzyna+gaz)

data oceny: 2011-09-18

Spalanie zależy od sprawności sondy (itp) oraz nogi kierującego. Najwyższe spalanie jakie zrobiłem ganiając bmw (z sukcesem dla luminy) to 22 litry gazu. Mam tak gaz ustawiony , że lumina na gazie ma lepszego kopa niż na benzynie i komputer nie odcina dawki przy wysokich obrotach tak jak to robi z benzyną.

Na pewno jak w każdym automacie - zwróć uwagę na skrzynię. Czy są wycieki na wspomaganiu ,jaki olej. Słuchaj zaworów na zimnym.

Nie szaleć na zimnym silniku. Często zmieniać olej i filtry w silniku. Olej i filtr w skrzyni. Czasem lepiej zostawić starą uszczelkę w skrzyni.

Osobą , którzy cenią sobie komfort , moc i niecodzienny wygląd za niewygórowaną cenę.

Nie jest dobrze. Żona mi go chce zabrać. Chciałem Ją przekupić mercedesem i nie daje się namówić. (CIEKAWOSTKA) Żona ma 159 cm wzrostu i 40 kg wagi. Powinna jeżdzić CC anie 5 metrową limuzyną. Te auto rozkochuje w sobie wszystkich.

Auta z USA maja super zawieszenie al nie na nasze drogi. Jeździłem BMW7 i W210 . Tylko dlatego nie dałem 10/10 Ale powinnem. W tym aucie abs zachowuje sie jak kontrola trakcji - a może on ma kontrolę . Obiektywne odczucie z jazdy pasażerów , że lepiej i przyjemniej niz w mercedesie i bmw.

Ten silnik to demon. Cichy - czasami nie wiem czy jest ale jak te V6 zagra po wciśnięciu w podłogę - i wciska wszystkich w siedzenia... Nie będę opowiadał jakie auta zostawiłem w tyle - ale to miłe wspomnienie.

Cicho , cichutko. Nie ma różnicy ile osób jedzie. Przednia kanapa jest z całości - to nie dzielone fotele. Można z przodu brać maleńką 3 osobę (są 3 pasy). Miejsca z tyły więcej niż w W210. Najlepsze porównanie BMW 7.

Sory ale tu nie mam sie do czego czepiać - to amerykański wóz.

jest wszystko.

DLA MNIE WSZYSTKO SUPER I ŁATWIZNA ale kogoś mogą zaskoczyć mniejsze lusterka , długi przód bez celownika i ogólnie duże rozmiary auta. Dlatego opinia mająca na uwadze odczucia innych

zero kłopotów

Koszty ewentualnych części zależą tylko od dostawcy. W okolicy każdego większego miasta są firmy wyspecjalizowane w sprowadzaniu części. Moje sa niższe niż do BMW.

Nie mam się do czego czepiać.

Silnik na syntetyku. Filtr do oleju 7 zł. Może niedługo wymienie gumki w zawieszeniu - dostałem od Pana który mi Ją sprzedał.