Opinia Chevrolet Trailblazer LTZ 4.2 R6 Vortec 283KM (benzyna) terenowy 2005r., ocena użytkownika (241w)

Chevrolet Trailblazer LTZ 2005r. - opinia użytkownika

nadwozie: terenowy

silnik: 4.2 R6 Vortec 283KM (benzyna)

wyposażenie: ABS,Kontrola trakcji

data oceny: 2013-07-04

4,2 nie może palić mało ale cenowo odpłaca się to na braku potrzeby serwisowania tego samochodu. Na pewno lepiej jest go kupić niż jakiegoś Diesla.

Jeśli ma jakiej jakości ma instalację LPG.

na delikatne dodawanie gazu aby zmniejszyć spalanie. :)

Każdemu, dlatego że ten wózek jest zwyczajnie bardzo fajny, niech was nie odstrasza spalanie 20l.

Chevy jest świetnym samochodem rodzinnym jak i dla kogoś kto nie ma partnera życiowego, polecę go każdemu jest wygodny przestronny radio fajnie gra, silnik jest dynamiczny i ma niesamowitą kulturę pracy.

Jest trochę za miękki, ale wiadomo to amerykaniec więc nie ma co się dziwić. Na polske drogi samochód perfekcyjny koleiny przechodzi bez problemów, krawężniki to też nie problem.

Silnik świetny, skrzynia zmienia biegi nie drgając nawet nadwoziem, dobre przyśpieszenie sporo mocy.

Jeden z najbardziej komfortowych jakimi jeździłem, a doświadczeni mam już z nie jednym amerykańcem min: Expedition, Explorer, Blazer.

Samochód naprawdę przestronny duży i przyjemny, można nim jechać na Alaskę ale i tak nie będzie bólu kręgosłupa ani żadnych oznak zmęczenia kości.

Klima daje radę na +40 stopni, a ogrzewanie nie ma problemów z -40. Jest cudowne, trzystrefowe. PERFEKCJA. Brakuje co prawda czwartej strefy ale da isę obejść.

Wszystkiego dużo, duże lustra bo lusterkami ciężko to już nazwać, jak to w kombi w każdą stronę widać dobrze i przejrzyście.

Nie ma problemów z zamoknięciem ani nic ale spalił mi się komputer klimy bo wiatraki były za długo nie wymieniane...

Samochód tak naprawdę się nie psuje, poza tą dmuchawą o której wspominałem ale to drobnostka i zepsuła się z mojej winy.

Wnętrze jest bardzo łądnie (według mnie) wykończone dobre materiały + łądne ułożenie mnie bardzo się podoba.

Kacper