Opinia Chrysler Intrepid limuzyna 2.7 benzyna 205KM (benzyna) sedan (limuzyna) 2000r., ocena użytkownika (7kg)

Chrysler Intrepid limuzyna 2000r. - opinia użytkownika

silnik: 2.7 benzyna 205KM (benzyna)

przebieg: 156 km

data oceny: 2008-03-03

Wielkosc,przestronnosc i komfort.

Nigdy nie jezdze na rezerwie wiec ja osobiscie staram sie zeby było paliwo w nim zawsze.

WSZYTKIM!!!!!!!!!!!!!!!

Caloksztalt jest poprostu extra. Nie przechwalam samochodu poniewa on tak jest i naprawde jest godny polecenia! Polecam kazdemu a nie bedzie zalowal.

Poasiadam to autko i jestem z niego bardzo zadowolona poniewaz jest duze i przestronne.Wygoda i komfofrt jazdy oceniam na 10.Polecam kazdemu taki samochod mimo tego ze jest to samochod amerykanski i nie prawda jest to , ze sa drogie czesci do niego,sa odpowiednie sklepy gdzi mozna zamowic czesc a najczesciej sa one dostepne od reki lub w 24h. POLECAM KAZDEMU TAKI SAMOCHOD!!!!!!!!!!!!! Poniewaz w to auto wsiadasz i jedziesz i nie jest ono od razu na warsztacie. U mnie nic mi nie stuka i nie puka nic w nim nie wymienilam oprocz klockow hamulcowych. POLECAM poniewaz te samochody nie wymagaja wkladów finansowych. Ja jestem zadowolona w 100% i polecam kazdemu.

Przyspieszenie ma super lepsze niz w Audi a 8 poniewaz mielismy ten samochod i nie ma porównania.Ale ocene zostawiam innym poniewa kazdy moze powiedziec roznie,ja mowie z wlasnego przekonania.

Jazda z innymi jest tak dobra bo nie odczuwa sie czy jedzie jedna czy piec osob.

Samochod jest bardzo wygodny i przestrzenny.Z przodu jak i z tyłu.Bagaznik jest tak duzy , ze samochod smart zmiesci sie w nim.

Po chwili ten samochod bardzo szybko sie nagrzewa , ze w pewnym momencie musze zmniejszac ogrzewanie bo jest mi bardzo goraco.

Mimo duzej maski widocznosc super.

Wszytkie wymienione kategorie w tym samochodzie sa pozytywne ale ja tylko moge wystukac jedno.\\r\\nNaprawde wszytstko!!!!!!!!!!

ANNA