Opinia Chrysler Pacifica AWD 3.5 V 6 253KM (benzyna+gaz) kombi 2004r., ocena użytkownika (23j9)

Chrysler Pacifica AWD 2004r. - opinia użytkownika

silnik: 3.5 V 6 253KM (benzyna+gaz)

data oceny: 2012-11-02

Tutaj to już gorzej średnie w mieście LPG od 20- 24,5 l/100, w trasie średnio ok. 14 ale przy dłuższej nawet ok. 13 l/100, dla mnie rewelacja, mając inną markę z silnikiem 1,8 spalałem od 8 do 14,5 Pb/100,od 10- 15 LPG

Na przeszłość, czy nie był składany z kawałków, NIE KUPOWAĆ SAMOCHODU SPROWADZONEGO Z NIEMIEC- można się natknąć na różne niespodzianki zwłaszcza cofnięty licznik i to o bardzo dużo, Jak CH. Pacyfica to tylko z USA lub Kanady, nie ma obawy zakupu z przebiegiem ponad 200 000 km, jeśli licznik jest za mały do wieku samochodu- nie kupuj, chyba jasne jest, że nikt nie kupuje takiego auta aby stało w garażu i robiło po 5 000 rocznie, śmierdzi przekrętem

Na częstym sprawdzaniu wskaźnika oleju bo kontrolka z pewnością 100% nie zasygnalizuje obniżonego poziomu oleju, poziomu oleju w skrzyni

Samochód poleciłbym każdemu, który nie wymaga sprintu na starcie i ceni wygodę i bezpieczeństwo, pogodzi się z większym spalaniem niż inne marki i nie ma uprzedzeń do automatu, nie jeździ w terenie nawet z AWD

super samochód za nie duże pieniądze, komfortowy, duży czołg na kołach z bardzo umiarkowanym spalaniem

Co można dodać, bardzo dobrze się prowadzi, jak dla mnie duży minus tylko za parkowanie do tyłu w nocy po prostu duże utrudnienie

skrzynia przełącza bez problemu, silnik pracuje tak jakby go nie było- nic nie słychać, przyspieszenie jak na tak duże autko dobre, silnik na nagłe wciśnięcie pedału gazu na maxa reaguje z niewielkim opóźnieniem, w normalnej jeździe jest to nieodczuwalne

Zawieszenie jest bardzo miękkie, przy szybkiej jeździe na muldach potrafi dobić o nadkole, przy ostrych zakrętach buja na lekko na boki, przy lekkich zakrętach można nawet nie zwalniać tak się trzyma drogi, dla mnie za krótki przedni fotel jestem wysoki 180 i boli lekko prawa noga z powodu braku podparcia uda

dla wszystkich pasażerów miejsca bardzo dużo, nawet na trzecich fotelach miejsca za zabraknie, w moim przypadku LPG, koło dojazdówka w bagażniku z tego względu bagażnika nie ma w ogóle, minusem są rdzewiejące fotele, ale to w niczym nie przeszkadza

wentylacja i ogrzewanie bardzo dobre

widoczność do przodu jest OK, do tyłu już tak dobrze nie jest zwłaszcza przy dłuższym cofaniu lub parkowaniu na wąskich drogach, w lusterkach OK

Przejechałem ponad 20 000 km i nawalił tylko rezystor dmuchawy i dwa razy przepaliła się żarówka z przodu oraz pozycyjne

Jak na razie samochód niezawodny, koszty wymiany części zużywających się w przystępnej cenie, dużo zamienników, części dostępne do 24 h, kompletny rozrząd z pompą wody i napinaczem za ok. 900 zł- promocja Elbląg, szczęki, klocki, tarcze po przystępnej cenie

Parkowanie na chodnikach w mieście, jest bardzo niski z przodu, nie jest możliwa jazda w terenie, jest za długi i niski i można się powiesić

Jest po prostu super

Bestia