Opinia Citroen Jumper 35+L4H2 3.0 156KM (olej napędowy) bus 2008r., ocena użytkownika (m1c)

Citroen Jumper 35+L4H2 2008r. - opinia użytkownika

nadwozie: bus

data oceny: 2009-08-17

przy dużym obciążeniu i prędkości do 130km/h komputer pokazuje 11,7 realnie Bolonia (Włochy)-Warszawa po drodze sporo gór załadowany max-12 L .

idącym na kompromis CENA-JAKOŚĆ-ŁADOWNOŚĆ-MOC-SPALANIE-PRZESTRZEŃ ŁADUNKOWA

maska i prawe drzwi źle spasowane mimo poprawy przez serwis po miesiącu to samo, na początku brał olej, ale po ok 80tys jest już ok, SPALANIE -OK CENA-OK JAZDA -OK SILNIK -OK SKRZYNIA BIEGÓW-KIEPSKA PRZESTRZEŃ ŁADUNKOWA -REWELACJA SPRZĘGŁO-TRAGEDIA-PO 70TYS ZACZYNA SIĘ ŚLIZGAĆ SERWIS NIE WYMIENIA NA GWARANCJI TYLKO DO 40TYS-PORAŻKA ale następny będzie raczej jumper 3,0 lub ducato 3,0 oczywiście 157KM

płynie jak na dużego busa cudownie, nie ma problemu na zakrętach, jeździłem wszystkimi markami w tej klasie i gabarytach, tutaj jestem pod wrażeniem

silnik o 16 letniej historii-iveco 3,0 "rozwiercone" 2,8 niskoobrotowy 130km/h przy niecałych 2500 obrotach nie ma mocnych na siebie. przyspieszenie bajka, prędkość max uzyskana przy pierwszwej i jedynej próbie na niemieckiej autostradzie 175km/h odczucie-150Km/h

zawieszenie twarde, szczególnie z tyłu jak jest pusty ale to jest autko ciężarowe, wrzucasz 2t, patrzysz na nie z boku i masz wrażenie że jest niezaładowany, wersja 35+ jeżeli ktoś jeździ za granice to wie jakie to istotne. Należy bardzo uważać na nasze dziury w drogach.

kabina wygodna, prosta obsługa, dobra widoczność, materiały wykończeniowe w kabinie troszkę kiepskie, ale nic nie trzeszczy i widziałem gorsze.PAKA nr1 wśród dużych dostawczaków.

bez zarzutu

dobrze jest mieć czujniki cofania, ja mam

po 40tys odezwał się jakiś zawór i wyje w serwisie mówią że jest ok mam bliżniacze ducato tam serwis wymienia na gwarancji, przecierają się przewody od abs to samo dzieje się w ducato (tylna oś)

złote góry przy zakupie, potem serwisy mają cię w nosie, serwis citroena raczej nie należy do tanich

kimcolviek

Inne modele