Opinia Citroen C4 SX 1.6 92KM (olej napędowy) hatchback 2005r., ocena użytkownika (22xs)

Citroen C4 SX 2005r. - opinia użytkownika

data oceny: 2012-01-11

spalanie powratzam jeszcze raz REWELACJA silnik dunamiczny przy tym bardzo mało pali mimo ze ropa droższa od paliwa to i tak sie opłaca!!!!!!!!!!!

lać rope i jeżdzić samochód bardzo ekonomiczny wiadomo obsługa codzienna na bierząco serwisować naprawy bierzące czyli jak cos sie dzieje to naprawiamy ale nie ma wiekszych problemów z obsługa

napewno z tym silnikiem auto jest bardzo dobre komfort jazdy bez zastrzezen cicho w środku nawet przy pretkosci 170km/h, płynie na drodze bardzo dobrze sie prowadzi.

wiekszych wad nie ma oprócz tapicerki która dla mnie jest toporna ale tylko siedzenia reszta tj. deska rozdzielcza jest oki, jednak siedzenia boczki drzwi okropny materiał.

mały skręt, cięzko zaparkować

Silnik super spalanie rewelacja miasto 5.5 litra z klimą ,trasa 4.2 do 125km/h rewelacja

tapicerka tragedia toporna brudzaca plamka wody i zostaje ślad siedzenia w miarę wygodne lecz szału nie ma

nawiewy i ogrzeanie bardzo dobre, szybko sie nagrzewa , nspewno 100% lepsze jak we Fiacie

z widocznościa to jest kwestia gustu dla mnie przód średnio lusteka szału nie ma tył nedza

elektronika bardzo czuła niestety musiałem wymienic moduł ABS koszt lepiej nie pytac- tylko 3500zł. jechałem zgasł i tylko laweta i serwis straszny ból ale jakos przezyłem

serwis nie jest tani lecz we wszystkich nowych autach w chwili obecnej nie jest to tstanie jak kogos nie stac na naprawy to Polecam starego F-126p lub Poloneza!!