Opinia Daewoo Nubira CDX 2.0 133KM (benzyna+gaz) kombi 2001r., ocena użytkownika (t6s)

Daewoo Nubira CDX 2001r. - opinia użytkownika

silnik: 2.0 133KM (benzyna+gaz)

data oceny: 2010-07-15

Doliczyc trzeba ok 10 litrów PB na miesiąc (robie krótkie trasy) na odpalanie - zimą więcej, latem mniej zwasze grzeję na PB. W trasie klima nie wpływa na spalanie. pewnie można palić mniej ale nie mam nogi do tego.

Stan zbiornika paliwa (korozja) praca silnika na PB (często kłopoty z nierównymi obrotami), stan zawieszenia, stan układu ręcznego hamulca (korozja), stam sztywnych przewodów hamulcowych

Delikatnie po nierównościach a zawieszenie długo zachowa witwlność!

Rodzina 2+2 która podróżuje po Polsce a nie chce wydawać dużo kasy na auto. Rzemieślnicy do pracy.

Za te pieniądze nie kupi się lepszego i mniej kłopotliwego auta. Miałem 2 Nubiry i z każdej jestem zadowolony. Jak ktos lubi cos porobić przy aucie wiele można zrobić samemu. Tanie usługi serwisowe. Ogólnie auto proste, niekłopotliwe i średnie pod każdym względem. Polecam.

Zawieszenie ogólnie niezbyt komfortowe i niezbyt wytrzymałe ale tanie i proste w naprawie. Prowadzenie ogólnie średnie ale komfort w miarę i cena napraw niska. UWAGA - korodują przewody hamulcowe sztywne - wymiennić po 7 latach i częsta inspekcja!!

Jak na auto rodzinne elastycznosc silnika w normie. W skrzyni 1 czasem haczy. Przyspieszania jak na auto rodzinne przyzwoite i ogólnie jeździ się do 140km/h znoście. Oczywiście w klasie aut po niżej 8000PLN:)

Komfort jazdy niezły. Zawieszenie w miare komfortowe jednak mocno słyszalne. Wyciszenie do 140PLN mozliwe. Dalej głośno. Ogólnie za te pieniądze całkiem dobrze i jestem zadowolony.

Auto dosć obszerne - rodzina 4 osobowa spokojnie podróżuje. Bagażnik w combi duży jednak średnio ustawny. Materiały wykończeniowe średnie. Zabezpieczenie antykorozyjne WZOROWE - po 10 latach braj jakiejkolwiek korozji.

Ogrzewanie i klimka średnio - w sedanie może i by było O.K. ale duże kombi wolno nagrzewa się zimą a i klima ma co robić latem. Przydały by się nawiewy na tył bo zimą marzna nogi.

Elektrycznie ustawiane lusterka poprawiają zdolności manewroqwe i jest O.K.

Ogólnie nie ma problemów z układem elektyrcznym z wyjatkiem wiązki w drzwiach kierowcy od szyb elektrycznych - po 10 latach pękły kable. Reszta bez jakichkolwiek problemów

Zdarzają się ustarki ale nigdy nie stanąłem w tarsie. Ogólnie za te pieniądze to jest dobrze. Świetne auto do jeżdzenia po kraju - nikt nie kradnie, każdy naprawi, mnóstwo części w internecie, niskie ceny. Jestem zadowolony!

Koroduja sztywne przewody hamulcowe. po 5-7 latach lepiej w ciemno zmioenic na miedź lub często kontrolować stan!!

Wbrew obiegowej opini bez żadnych kosztownych ustarek jeżdzę już 10 lat. Zero jakiejkolwiek korozji