Opinia Fiat Stilo 1.9 140KM (olej napędowy) hatchback 2004r., ocena użytkownika (ssr)

Fiat Stilo 2004r. - opinia użytkownika

data oceny: 2010-07-14

rewelacja..odpowiednie uzytkowanie sprwia frajde na stacjach przy tankowaniu . zasieg ok 1000 km to nie problem na baku / 58 l

osoba pragnacym miec niezle wyposazone auto za rozsadne pieniadze,ktorzy nie wymagaja od sam osiagów wyscigowych tylko preferuja komfort podrozy

Jestem zadowolony z zakupu .. silnik mocny radzi sobie z warunkami drogowymi,właczenie klimy jest niezauważalne wrecz..spalanie bardzo satysfakcjonujace /przy rozsadnej jezdzie :))) /korzystanie z uroków silnika i spalanie podniesie ale co za frajde wtedy mozna poczuc:))swietny samochód za rozsadna cene i dziekuje wszystkim,ktorzy Fiatów nie cenia bo i cena niska np wzgledem golfa a i wyglad duzo bardziej mi osobiscie przypada do gustu

Auto wygodne..miękkie zawieszenie przyczynia sie do komfortu jazdy nieco kosztem prowadzenia..dla poczatkujacego kierowcy jest to wg mnie swietna opcja bo zanim sie cos stanie to auto wyraznie daje znac o tym duzo wczesniej

silnik 140 km daje sporo radosci z jazdy,nieco drązek zmiany biegów mogłby byc precyzyjniejszy,silnik pracuje jak szwajcarski zegarek i lubi obroty do ciezszej pracy..jak dla mnie rewelacja i zadawala sie małym apetytem na paliwo u mnie przy delikatnej jezdzie w trasie ok 2000-2200 obr i do predkosci 110 km 80/20 trasa miasto srednia wg licznika 5 l dystrybutor tez tak wskazuje..ale przy ostrej jezdzie rewelacuyjne doznania okupione niecoi wiekszym spalaniem ..:)

niestety wyciszenie jest nieco gorsze niz np w Golfie ..ale dla mnie lubiacego drzwiek diesla nie stanowi to problemu ..resorowanie jak wyzej pisalem miekki i dla niektorych to moze byc zaleta aby płynąc drogami:)przednie fotele sa calkikem wygodne nie odczuwam dyskomfortu/ regulacja ledzwiowa/ z tylu jak siedzialem ale nie jechalem wydaje sie nieco gorzej ale moze to kwestia ustawienia

5D Stilo niektorym nie przypada do gustu..takie zycie :)))wg mnie to obecnie tani komfortowy sam. do przemieszczania sie i oferujący sporo przestrzeni z przodu jak i z tyłu ,regulacja kanap daje komfort / pojemnosc bagaznika

klima automatyczna ,zima jak diesel chwile musi sie nagrzac,latem bez problemów chłodzi

wg mnie nie ma problemów,kwestia ustawien

raz mailem probblem z kostkami pod przednim fotelem,załatwione ostatecznie nie sprawia problemów najmniejszych

mało sie psuje to i koszty znikome,generalnie to pierdoły ocena po ok 50 tys km

niestety u mnie nieco lakier szwankuj ei sporo odprysków widac..taks ie msci brak chlapaczy z przodu ..

140 kM a a pija jak panienka na imprezie