Opinia Ford Windstar 3.8 V6 203KM (benzyna) van 1998r., ocena użytkownika (h31)

Ford Windstar 1998r. - opinia użytkownika

nadwozie: van

silnik: 3.8 V6 203KM (benzyna)

data oceny: 2009-07-09

opisałem wcześniej to auto zaskakuje mieszka w niedużym mieście a więc nie wracam w korkach po dwie godziny bo wtedy pali pewnie więcej

nie wskaże jakiegość szczegółu bo niczym negatywnym mnie nie zaskoczyło zazwyczaj wielkie problemy są z przyczym leżących po stronie ludzi powiem że prawie nowe auto kupiłem tanio ale tylko z powodu sknerstwa sprzedającego który obawiał się że auto ma wielki problem stawało co jakiś czas a to tylko pompa paliwa

lać paliwo i jeżdzić

polecam wszystkim nie muszą być to tylko rodziny dbajmy o swoje bezpieczeństwo

polecam wszystkim wygoda i bezpieczeństwo w 2007 roku przy 110 km /h uderzył mnie z boku maluch tylne koło i błotnik maluch pogięty i rozbity Windstar nie stracił toru jazdy i miał lekko pogięte blachy dalej jechał sam

Wspaniae auto kupiłem je w 2001 roku i nie chcę go oddać (chyba ż na nowszy) nie potwierdziły się czarne przepowiednie o usterkach silnika skrzyni nic bardziej mylnego spokojna jazda dbanie o auto zapewniają wieloletnią eksploatację niskie zużycie paliwa moim zdaniem wyjątkowo niskie średnio ok. 10-10,5 litra no i to co naważniejsze komfort jazdy polecam wszystkim którzy boją się amerykańców mój samochód którym przejechałem 120 tyś km nawet nie da wyczyć pasażerom kiedy zmienia biegi

po prostu rakieta i komfort przy ruszaniu lub w potrzebie dodatkowo posiada ja nazywam dopalaczem over drive reduktor biegu o jeden niżej bez względu na prędkość jaką jedziesz potrzebujesz wystrzelić wciskasz i jedziesz

super auto najlepszym odczuciem było pędzenie z prękością 140 km z kompletem pasażerów i puszczenie gazu a on sunie dalej jak strzała i nic nie pali na stacji zdziwienie 8,9 litra/100km pełen komfort podruży 1600 do Rzymu bez bólu i zmęczenia fotele komfortowe sama tylna kanapa waży ze 100 kg a więc nie jest to byle jaki samochód z plastiku

tutaj nie ma co dużo pisać super komfort moje dzieci spacerowały bez zginania po prostu autobus materiały dobre wykończenie dobre

grzeje i chłodzi ekstra żadnych problemów

duża i wysoka bryła więc wszstko widać lepiej bo patrzysz na wszystkich z góry

żadnych problemów przez osiem lat trzy żarówki z przodu i jedna stopu czasami problemy z elektryką szyb ale to z powodu rzadkiego otwierania czyszczenie styków i wszystko działało

rzadko wykonywałem naprawy ostatnie 4 lata temu ale tylko eksploatacyjne jest super acha części orginalne z USA z przesyłką ocloną koszty niższe o połowę np. alternator to jedyna i największa część którą wymieniłem kosztowała jeśli dobrze pamietam ok. 250 dolarów a wPolsce ok. 3000zł

wspaniały i do pozazdroszczenia

leszek