Opinia Honda Accord Executive 2.4 190KM (benzyna) sedan (limuzyna) 2007r., ocena użytkownika (vy2)

Honda Accord Executive 2007r. - opinia użytkownika

data oceny: 2011-01-01

Zdecydowany wzrost spalania w stosunku do pierwszego modelu (sprzed liftingu) spowodowany, prawdopodobnie, zmianą kół z 205/55 R16 na 225/45 R17

Dbać o coroczną wymianę oleju i filtrów a odwdzięczy się długim żywotem silnika.

Kżdemu, kto potrzebuje pewnego, szybkiego i niezawodnego samochodu zarówno na miasto jak i w trasę.

Doskonała limuzyna średniej klasy. Moim zdaniem bardzo dobry współczynnik wartość/cena. To już drugi mój accord CL9 a trzeci w ogóle. Na szczęście przenieśli produkcję z Anglii do Japonii - skończyły się problemy jakościowe, jakie miewał poprzedni model.

Prowadzi się rewelacyjnie, w łukach niezawodny, często "wybacza" drobne błędy kierowcy

To już drugi mój Accord 2.4 - pierwszy, z rocznika 2003 był zdecydowanie bardziej sportowo zestrojony, ten z 2007 jest spokojniejszy ale dzięki temu wygodniejszy na długich trasach. Skrzynia doskonale zestrojona z silnikiem.

Minimalnie zbyt miękki ale trzeba mu wybaczyć

bez komentarza, no może tylko to, że troszkę mało miejsca z tyłu

Doskonała automatyczna klimatyzacja, praktycznie raz na początku ustawiłem 20 stopni i niczego nie muzę regulować

Elektryka i elektronika bez zarzutu poza jednym elementem - zbyt mały akumulator, który w warunkach jazdy w 90% po mieście kończy swój żywot na drugiej zimie. Pozostawienie autka zimą na ulicy przez 10 dni kończy się kablami i "pożyczaniem prądu"

Poza wizytą rz do roku na wymianę oleju i przegląd, nie mam żadnego kontaktu z serwisem

Za mały akumulator

Doskonałe materiały, skóra na fotelach doskonała, delikatna z jednej strony i dobrze "trzymająca" w fotelu z drugiej.

Jan