Opinia Honda Accord 2.2 150KM (olej napędowy) sedan (limuzyna) 2010r., ocena użytkownika (yn6)

Honda Accord 2010r. - opinia użytkownika

data oceny: 2010-07-22

myślałem , że latwiej będzie zejść poniżej 6 l. trzeba się starać żeby to osiągnąć choć w drugą stronę też silnik nie przesadza.

wszystkim którzy nie muszą wozić dużych ilości bagażu i 3 dorosłych osób z tyłu a cenią sobie przyjemność kierowania.

myślę , że jeżeli prawidłowo ocenisz samochód w salonie(ilość miejsca z tyłu, bagażnik, schowki) i uznasz ,że ci to odpowiada , że nie potrzebujesz dostawczaka a samochód , który daje radość z prowadzenia , przyjemność z jazdy, którą uprzyjemnia super sprzęt grający i dobre parametry silnika to możesz brać i będziesz z pewnością zadowolony. ja puki co jestem .

prowadzenie rewelacyjne,trzymanie nawierzchni super-az przyjemnie jechać krętą drogą ,komfortowo z nastawieniem na radość z prowadzenia.przechyłów czy nurkowania przy hamowaniu w zasadzie brak.z parkowaniem nie ma problemu(czujniki przód i tył w standardzie).wspomaganie jak dla mnie akurat.wcześniej miałem passata b6-tutaj jest lepiej.

powiem tak - idzie całkiem dobrze i nie trzeba się martwić , że musimy wyprzedzić np. 2 tiry no ale wiadomo , że zawsze chce się trochę więcej. przy przyspieszani słychać trochę jakiegoś klekotania.nie jest to uciążliwe ale jest. skrzynia- biegi wchodzą pewnie ale z lekkim oporem ogólnie przyjemnie.

raczej twardo ale komfortowo, mnie bardzo odpowiada.fotele przód rewelacja tył trochę mało miejsca w porównaniu z passatem ,ale tragedii nie ma.wyciszenie dobre.silnik słychać tylko przy wciśnięciu gazu, myślę że nie ma się czego czepiać.

przestrzeń z przodu rewelacja z tyłu trochę gorzej,bagażnik też zbyt wielki nie jest-myślę że to super samochód dla dwojga ludzi ewentualnie z dzieckiem ale nie dla rodziny , która jedzie na wczasy z wieloma walizkami , rowerami,namiotami i koszami z jedzeniem.jednak to można ocenić już w salonie przed decyzją zakupu, więc tu też nie można mieć pretensji.jakość materiałów bardzo dobra za wyjątkiem kilku plastików. sporo schowków ale niewielkich rozmiarów. w zasadzie tylko w podłokietniku większy.rewelacyjny sprzęt grający.

jak grzeje tego nie wiem bo jeszcze zimą nie jezdziłem. klima działa super i szybko w samochodzie robi się przyjemnie. nawiewy ok ,automat też temperaturę utrzymuje skutecznie.ogólnie jest dobrze.

do przodu bardzo dobrze, do tylu przez szybę wystarczająco ale bez rewelacji ,za to sytuację poprawiają duże lusterka wsteczne-za te lusterka zdecydowany plus.

na razie bez zarzutu , no ale to początek chociaż w pasacie w tym momencie to już był początek udręki.

na razie bez awarii , no ale to dopiero 1000km.

kris

Inne modele