Opinia Honda Jazz 1.2 78KM (benzyna) mini-van 2004r., ocena użytkownika (da6)

Honda Jazz 2004r. - opinia użytkownika

nadwozie: mini-van

data oceny: 2008-08-16

wszystko zalezy od rodzaju jazdy i predkosci zdazylo mi sie ze na trasie spalilo mi autko 4,5 litra, bardzo ekonomiczne autko jak na tej klasy

na cene i wyposazenie, odwiedzajac salony mozna za te sama cene otrzymac wiecej dodatkow,chlapacze w tym autku przydaly bys sie ale oryginalne sa za krutkie z tylu malo pomagaja

w zasadzie na nic ja od czasu do czasu przy wyjezdzie na dluzsza trase sprawdzam oleji dolewam plyn do spryskiwaczy szyb , jezdze na przeglady okresowe i to jest na tyle

polecil bym je kobietom w mojej rodzinie jezdimy nim razem z zona mam azmiar kupic sobie nową honde ciwik lecz to zostawie zonie i corce corka jezdzi seicento 1100 ale jest bardzo awaryjne ma ma 6 lati czas sie go pozbyc ale hondy nie planuje sprzedawac.

w porownaniu do wczesniej posiadanego nowego fiata punto to niebo i ziemia samochody tej samej klasy ale honda to po prostu rewelacja

jak na tej klasy autko prowadzi sie bardzo fajnie.abs bardzo czuly.

w porownaniu z fiatem punto 75, silnik mniej dynamiczny ale bez awaryjnymalo pali. wiec cos za cos

pomyslowosc konstrukcji tylniej kanapy po zlozeniu plaska podloga bagaznika, przedi fotel kierowcy moglby sie nizej opuszczac, wiem ze jest on osadzony na zbiorniku paliwa ale mozna bylo go jakos inanczej zaprojektowac. przy pokonywaniu nierownosci auto nie dobija ale powracajac do pierwotnego stanu slychac stukot

jak na tak male autko calkiem wygodne.mankament tylko jeden schowek. mam klopoty z listwami przy podlogowymi plastikowymi prawa ciagle z jednej strony sie odczepia,po 3 latach pojawila sie rdza od wewnatrz na dzwiach na styku z yszczelkami u dolu usterke usunieto w ramach gwarancii. kasowanie licznika dziennego moglo by byc umieszczone w dzwigni kierunkowskazow

najbardziej mnie w tym aucie denerwuje parowanie szyb w czasie deszczu . trzeba zawsze zalanczac klimatyzacje masakra

nie mialem z nia nigdy klopotu

malowanie w ramach gwarancji

korozja nie spodziewal bym sie po japonczyku tego , ale nikt nie jest doskonaly hihihi

autko jest bardzo fajne, ma wiele zalet, wielki bagaznik zwiekszenie w szybki sposob jego przestrzeni, spalanie jest tez bardzo istotne i rewelacyjne,latwosc w parkowaniu