Opinia Honda Odyssey EX-L 3.5 V 6 245KM (benzyna) van 2008r., ocena użytkownika (24sp)

Honda Odyssey EX-L 2008r. - opinia użytkownika

nadwozie: van

silnik: 3.5 V 6 245KM (benzyna)

wyposażenie: ABS,Kontrola trakcji

data oceny: 2015-01-09

trochę pali ale to prawie 2 tony masy i silnik V6 3.5 L ( 8s. do setki he )

wiele modeli z USA jest po niezłym dzwonie radzę pojechać do hondy (serwis) i sprawdzić CARFAX ja tak robiłem,

sprawdzać olej...

Dużym rodzinom

Samochód rodzinny, mam rodzinę 5 osobową więc nie ma problemu z pakowaniem a jak się trafią znajomi na wyjazd to 3 osoby jeszcze wejdą. Polecam każdemu

układ jezdny dość dobry jednak trzeba liczyć się z masą i gabarytami samochodu. Jest to Honda na rynek amerykański więc jest dość miękka.

Fajny bardzo cichy silnik 3,5 V6 VCM. Przyśpieszenie 0-100km ok 8s. (miny sąsiadów na światłach w "betach, audikach, wieśwagonach..." bezcenne ale długo ich nie widuję bo zostają w tyle heh :) jak na tę masę sinik naprawdę daję radę nie ma problemu na "niemieckiej autostradzie" przeskoczyć 200 km/h zbiera się nieźle, skrzynia 5 biegowa stara, prosta, niezawodna ( jeździłem różnymi samochodami ze skrzynią aut. nawet nowszymi ale ta naprawdę nieżle pracuję)

zawieszenie dość miękkie jak w sam. z USA samochód cichy, przestronny, 6 osób + bagaże i 2 tyg. nad morze, bez boxa wszystko za 3 rzędem siedzeń (mega pakowny wóz)

ilość miejsca b.duża dla 8 osób, sporo schowków w drzwiach i pod podłogą, na fotelach mam skórę (mięsista, konkretna nie taka jak w europejskich sam. papierek) reszta to plastik ale dobrze wykonany i spasowany nic nie skrzypi ani trzeszczy,

100% ekstra

brak problemów

Do wymiany był przegub zew. lewy koszt w serwisie 990 zł ale był dostępny jak się okazało w kpl. z półosią za 3 tys. więc kupiłem w firmie która ściąga części z USA całą półoś za 950 zł...

zaskoczyło mnie wiele; komfort, moc, prowadzenie i mega duża ilość miejsca nawet przy 3 rzędach siedzeń