Opinia Honda Odyssey EX-L 3.5 V6 255KM (benzyna+gaz) van 2006r., ocena użytkownika (247n)

Honda Odyssey EX-L 2006r. - opinia użytkownika

nadwozie: van

silnik: 3.5 V6 255KM (benzyna+gaz)

data oceny: 2013-11-22

Spalanie w trasie do 90km/h 11 litrów. Powyzej 130km/h 13 litrów Pb. Gazu spala więcej bo tanszy i się mocniej ciśnie :) Ogólnie instalacje LPG trzeba założyć u sprawdzonego instalatora, który zdejmie kolektor pod nawierty i wyreguluje zawory. Auto dobrze znosi gaz. Zbiornik mozna zamontować w schowku w podłodze kiedys jak były pełne butle wchodziło 60litrów :)

Na powypadkowe. Ogólnie te auta sa dostępne w PL, ale w większości są ściągane rozbitki z usa. Warto samemu sprowadzić pamiętając o wcześniejszym sprawdzeniu minimum carfaxu, autochecku...

Auto polecam osobie która potrzebuje uniwersalnego vana do przewozu osób i towaru w przypadku małej firmy. Miejsca jest sporo przestrzen ładunkowa po wyjeciu foteli do płaskiej podłogi 245x123cm Alternatywnie jak potrzeba szybkiego wygodnego vana

Dla mnie jest to idealny wóz spełniający w 100% moje wygórowane oczekiwania.

Prowadzi się swietnie, auto jest miękkie po prostu się płynie.

Silnik i skrzynia są zgrane idealnie auto jest zrywne i bardzo elastyczne 8sek do 100km/h wyprzedzanie nie stanowi zadnego problemu. Az chce się jeździć :)

Bardzo wygodne auto, fotele duze kapitanskie z pełna regulacją. Wyciszenie silnika bardzo dobre, słychac jedynie szum opon powyzej 130km/h gdyz sa dość szerokie.

Miejsca jest az nadto. Jest to największy van typowo osobowy jaki widziałem. Bagażnik głęboki bardzo pojemny. Fotele składane do płaskiej podłogi. Fotele srodkowe demontowane bardzo łatwo. Zapas-dojazdówka na lewej burcie. Sprytne.

Auto szybko się nagrzewa ma bardzo sprawny nawiew i 3 strefową klimę. Klimy nie używam nawiew ma bardzo skuteczny. Szyby jak zaparują mija chwilka i jest ok.

Widoczność ogólnie dobra jak na tak duze auto. Wysoko się siedzi.

Zadnych problemów. Wszystko się zgadza i pracuje wzorowo.

Wymieniałem to co trzeba przy serwisowaniu czyli olej w silniku, olej w automacie, filtry i rozrząd. Zadnych awarii.

Moze pali dużo, ale jest cięzki 1900kg pusty i ma dość spora powierzchnie czołową.

Głównie komfort jazdy i osiągi.

Mariusz