Opinia Hyundai Accent lxs 1.3 1300 82KM (benzyna) coupe 1996r., ocena użytkownika (7kv)

Hyundai Accent lxs 1996r. - opinia użytkownika

nadwozie: coupe

silnik: 1.3 1300 82KM (benzyna)

data oceny: 2008-03-03

ładny wygląd duży bagażnik i wygoda jaka jest w środku jest duzo miejsca dla pasażerów

Jak i młodym kierowcą bo ma piękny wygląd sportowy/mówię o 3-drzwiowym/ tak i rodziną z małymi dziecmi bo z tyłu jest bardzo wygodny i co jest ważne ma duży bagażnik.

Ogólnie jeżdze samochodem prawie od początku kupiłem go od rodziny,nigdy mnie nie zawiódł,zawsze mogłem go odpalić w zimę nawet nie jeżdząc 1-miesiąc odpalał za pierwszym razem.Jestem bardzo zadowolony z tego samochodu polecam go innym.Częsci dostępne wszedzie,zamieniki również.Nie jest awaryjny a to jest najwazniejsze dla mnie.Byłem zagranicą i z częsciami nie ma problemu są dostępne.

Prowadzi się świetnie,układ kierowniczy ok,hamulce dobre ale mogły by być lepsze,parkowanie łatwe dobra widocznosc z tyłu

elastyczny nie jest twardy jak większość niemieckich samochodów,silnik jest świetny chyba najlepszy w tym samochodzie,cichy super pracuje na szybszych i wolnych obrotach,przyspieszenie hmm? dla mnie jest ok ale może innym trochę nie pasować bo nie jest to formuła1 i przyśpieszenie ma średnie

resorki ma fajne bo wygodnie się jedzie czy samemu czy z podróznymi,fotele są świetne bo są wygodne i duze,cichy w srodku

z przodu jedzie się jak w limuzynie z tyłu podobnie,bagaznik oooo! tutaj duży plus,wielki, konia z kopytami można zapakować,karoseria jest sztywna,mocna tylko w tych modelach jest jeden minus,tylko na tylnich nadkolach widoczna mała rdza,jest u większosci tych modeli występuje to!A tak cała karoseria bez zarzutów

ogrzewanie jest ok ale trzeba trochę poczekać w zimie na szybkie podgrzanie samochodu w środku,wentylacja latem jest dobra

widocznośc bardzo dobra duza szyba ułatwia dobrą bezpieczną jazdę,z tyłu jest również dobrze ale dla liliputków może byc gorsza widocznosc bo szyba jest pod dużym skosem.

trochę uciążliwe jak się człowiek śpieszy do pracy w zimię bo trzeba trochę poczekać by pozbyć się pary czy lodu na szybach

przejechałem tym samochodem 162000km a od nowości nie był wymieniany tłumik i wygląda jak nowy.W tym samochodzie prawie nic nie wymieniałem, od początku miał wszystkie przeglądy w serwisie hyundaja na palcach można policzyć co było wymieniane:amortyzatory,rozrząd,miska olejowa,wahacz lewy,łożyska,linka od okna nie wymieniam tu klocków czy świec i innych rzeczy które na codzień w ekplatacji trzeba wymieniać bo to normalne.