Opinia Hyundai Atos 1.0 54KM (benzyna) hatchback 1999r., ocena użytkownika (kfg)

Hyundai Atos 1999r. - opinia użytkownika

data oceny: 2009-07-15

teraz w ciepłe dni spalanie w mieście wychodzi mi nawet poniżej 6 l ale nie cisne mu jezdze delikatnie

trzeba sie nim przejechać jeśli poczujemy frajdę z jazdy takim autkiem i samo autko nie ma oznak jakiegoś zużycia bądź wypadku chodzi równo nie szarpie nie puka nie stuka to warto sie nim zainteresować

uważać podczas cofania szerokie tylne słupki nie pomagają ale nie ma tragedi

Auto poleciłbym ludziom którzy cenią sobie ekonomie i praktyczność

Nie daje 10 tylko z powodu tych łożysk ale takto świetne autko naprawde miastoodporny wygląd mi też przpadł bardzo do gustu pojemny cihy i mało awaryjny a także koszt serwisowania nie jest wygórowany

Atos prowadzi sie swietnie no wiadomo sa auta lepsze ale w tej klasie nie znajdzie sie nic duzo lepszego twarde zawieszenie dodam ze trwałe (poza łożyskami w kołach)dosc dobrze trzyma sie drogi ale w zakretach lepiej noge zdjac z gazu jest wysoki i przez to moze troche nie stabilny w zakretach. zawiesze jak pisalem jest trwale aleauto jest waskie i krotkie przez co czuc dziury i nie rownosci jeszcze dosc twarde jest to zawieszenie ale jak mowilem w tej klasie pojazdu nie zanjdziemy nic lepszego daje przyjemnosc z jazdy

silnik dosc elastyczny dobrze przyspiesza ale w predkosciach miejskich w trasie trwa to troche dluzej i przy wyzszych predkosciach troche go slychac ale w miescie praktyche wogole dynamiczny i bez awaryjny

tak jak pisałemzaiweszenie trwale ale ze zwzgledu na gabaryty autka czuc nierownosci z obciazeniem moze troche mniej przednie fotele wygodne z tyl zas troche dziwnie sie siedzi jakos wyzej no nie wiem nie przyzwyczajony jestem jazda z kompletem pasazerow nie robi mu problemu co do wyciszenia to tak jak pisalem slychac go dopiero w okolicach 100

z przodu wystarczy miejsca nawet dla wysokich z tyl juz troche gorzej co do obslugi wszystko jest tam gdzie powinno bagaznik rewelka pakowny co do materialow to mogly by byc duzo lepsze ale tragedi nie ma lepsze niz we fiatach z tego rocznika ale dosc szybko widac znaki zuzycia

autko nagrzewa sie szybko nie mam klimy ale mimo to pare z szyb sciaga tez szybko

widocznosc do przodu i wlusterkach dobra ale do tyl przeszkadzaja szeroki tylne slupki

elektryka nie sprawia problemu wymienilem w swoim atosie swiece i kalble jezdzi jak marzenie

Awaryjność mojego modelu atosa nie jest wysoka jestem bardzo z niego zadowolony te części które wymieniałem to przez zaniedbania poprzedniego właściciela jedyne co mnie denerwuje to szybko zuzywajace sie łożyska w kołach ale na szczęście części są nie drogie

świetny silniczek naprawdę