Opinia Hyundai S-Coupe 1.5 90KM (benzyna) coupe 1994r., ocena użytkownika (a7z)

Hyundai S-Coupe 1994r. - opinia użytkownika

nadwozie: coupe

data oceny: 2008-06-24

raczej na stan techniczny niż estetykę i raczej nie przejmować się za bardzo, że tam silnik bierze trochę oleju bo to norma w tych autach

czy czasem nie jest przebita opona, bo tak to pojedziemy na samej feldze:) a tak to jeździ i jedźi i tyle

raczej osobą podrużującym na przednich siedzeniach z lekkim zacięciem sportowym

j.w. dodam jeszcze tylko, że za takie pieniądze to się nie ma co zastanawiać nad kupnem, oczywiście jeśli ktoś właśnie tego szuka:)

sztywne zawieszenie robi swoje na zakrętach ale wiadomo komfort jazdy na tym cierpi szczególnie na naszych polskich dziurach, ogólnie autko zwinne i choć tradycyjne wspomaganie to w pełni wystarcza, tak prowadzi sie berdzo przyjemnie

elastyczność autka bardzo poprawna dzięki małej jego masie, tak optymalna prędkość dla tego samochodu to wg. mnie 110-120 km/h...później robi się zbyt głośny, skrzynia biegów bezawaryjna ale raczej się do niej trzeba przyzwyczajać bo jest ciężka w obsłudze

co do zawieszenia to musi być takie a nie inne aby się trzymał drogi tak jak się trzyma...czyli bardzo dobrze, ale przez to można poczuć po czym jeździmy, fotele przednie wygodne i trwałe, z tyłu okazjonalnie można kogoś gdzieś podwieźć ale przez całą Polskę raczej odpada, wyciszenie w przedziale prędkości 50-120 km/h dobre

z przodu naprawdę wygodny i pojemny, wszystko pod ręką, też przycisk do otwierania tylnego bagażnika, który jak na tak niewielkie autko i to coupe jest naprawdę spory, materiał użyty do wykończenia foteli naprawdę solidny, odporny na czas i łatwy w utrzymaniu czystości, karoseria...bolączka to tylne nadkola, czas ich nie oszczędza

bez klimy ale naprawdę dobrze dmucha i grzeje, no i się nie psuje

ogólnie nie ma co narzekać, trzeba się tylko przyzwyczaić do niskiej pozycji za kierownicą i do tego, że raczej wszystko obok nas - co jeździ - jest wyżej

prawie wszystko działa bez usterek...prawie tzn. u mnie nie działa obrotomierz i zegarek ale w innych autach bywało dużo gorzej, tak szyby, lusterka super

naprawdę rzadko się psuje, mi się to jeszcze nie zdarzyło a części eksploatacyjne w miarę w normalnych cenach

twarde i sztywne zawieszenie i te nasze \\\\"cholerne\\\\" dziurawe drogi

jak za te pieniądze myślałem, że będzie awaryjny a tu proszę jeździ 3 lata i nic mu nie jest