Opinia Hyundai Terracan kombi 2.9 150KM (olej napędowy) terenowy 2003r., ocena użytkownika (t3f)

Hyundai Terracan kombi 2003r. - opinia użytkownika

nadwozie: terenowy

data oceny: 2010-07-15

pali dużo bo niestety ma dużą masę własną w terenie to trzeba dodać 2-5 litrów w zależności od warunków w jakich sie auto porusza

Przedewszyskim czy działają napędy oraz na pracę silnika te silniki maja bardzo delikatna aparaturę paliwową czuła na zanieczyszczenia a koszty naprawy ogromne przestrzegam przed tankowaniem na niesprawdzonych stacjach oraz tzw paliwa turystycznego to zabujstwo dla tego silnika

myślę zę to co opisałem powyżej jest wystarczające wiadomo sprawdzać stan płynów i oleju to podstawa

samochód dla wędkarzy myśliwych i takich co lubia jeżdzić po bezdrożach polecam

wadą jest napewno duże zużycie paliwa lecz nie można porównywać tej generacji aut z rocznikami 2010 gdzie np. z silnika dwa litry wyciska się 180KM ogólnie oceniam ten samochód jako srednio bardzo dobry jak na moje potrzeby spełnia moje oczekiwania posiada napęd na cztery koła oraz reduktor i nieźle radzi sobie w terenie do jazdy na trasie jest poprostu nie przydatny mały kofort zawieszenia i przy wiekszej prętkości np na autostradzie 120km/ na godzine i więcej to paliwo znika na w skażniku w oczach poprostu chleje.

samochód raczej do jazdy w terenie i nie za agresywnym bo na drodze brak komfortu jazdy tak jak to jest w plaskatych samochodach

Jak na takie ciężkie auto to radzi sobie dobrze w\\\\\\\'g mojej opini źle dobrane p[rzełożenia skrzyni biegów za krótkie no i przydało by się trochę więcej mocy tak około 200 KM i szusty bieg

Zawieszenie pozostawia wiele do życzenia ale to są uroki terenowego auta coś za coś

Jedyne co przydało by się w wersji z siedzeniami ze skóry to pogrzewane fotele oraz wentylacja na lato

tu jest wystarczająco dobre

przy tak dużym samochodzie przydały by się czujniki cofania

nie mam zastrzezeń

wszystkie usterki były usuwane na bieżąco większość to naturalne zużycie lecz również zdażały się awarie nieprzewidziane

mały skręt tak dużego auta i praca zawieszenia pozostawia wiele do życzenia

Przestzenność ogromny bagażnik składane siedzenia i jak na koreańczyka w miarę wysoko do podsufitki