Opinia Hyundai Coupe fx 1.6 16v 130KM (benzyna) coupe 2001r., ocena użytkownika (457)

Hyundai Coupe fx 2001r. - opinia użytkownika

nadwozie: coupe

silnik: 1.6 16v 130KM (benzyna)

data oceny: 2008-02-10

młodzieży z dobrym sponsorem na paliwo, ludziom mających sporotwą żyłkę:) kawalerom ;P

Sam nie byłem przekonany do marki,lecz znajomy który miał wcześniejsza wersję przekonał mnie i nie żałuję ani troche! Wkoncu został nazwany na TVN turbo ferrari dla mniej zamożnych:))) następny tez pewnie bedzie hyundai;P

Super auto dla ludzi mających sportowe zacięcie ,zrywny,szybki no i niepowtarzalny wygląd który zwraca uwagę nietylko przechodniów. godny polecenia. Moje auto jak narazie żeby nie zapeszać jest bezawaryjne,sprowadzone w nieskazitelnym stanie.Usztywniane,założyłem bixenony,delikatnie upiększone i dodany wzmacniany sprzęt audio Pionerka. Sprawia że auto zachwyca nawet posiadaczy droższych aut.

Jak na 1.6 wzmocnione ze 115 na 130KM sunie lepiej jak niejedne 1.8 czy 2.0. Bardzo lekki jeśli się nie mylę bez pasarzera 950kg naprawdę robi wrażenie. Spalanie- w zależności jak kto ma cięzką nogę :)

Co do resorowania orginalnego nie będę się wypowiadał ponieważ sam mam bardzo twarde zawieszenie które dokupiłem-jest super poza bezdrożami:) wyciszenie dobre ale miło jest słuchać mruku tego silniczka przy wcisnięciu gazu do dechy (jak rasowa V6- nie tylko ja tak sądze lecz ocenili to moi znajomi)

Części bardzo drogie zwłaszcza karoseryjne. Jest mało tych aut na rynku to pewnie z tego względu.

super szybko się nagrzewa w środku co jest plusem zwłaszcza zimą,nie paruje, latem klima super sprawa

Inne modele

Hyundaia: