Opinia Jaguar XJ xj sport 3.2 x300 3.2 3.2 211KM (benzyna) sedan (limuzyna) 1995r., ocena użytkownika (238f)

Jaguar XJ xj sport 3.2 x300 1995r. - opinia użytkownika

silnik: 3.2 3.2 211KM (benzyna)

data oceny: 2012-03-25

spalanie oczywiście zależy od stylu jazdy kierowcy spalanie które podaję tyczy się normalnej eksploatacji przy większym wykorzystywaniu mocy auto spala więcej nawet około 20 na 100 km

jest ok

jak w każdym samochodzie sprawdzać regularnie poziom płynów olej w skrzyni biegów jak w każdym automacie i dbać ale trzeba mieć do tego serce

polecam każdemu kto chce poruszać się komfortowo szybko i sprawnie

oczywiście jak pisałem wyżej samochód dla mnie idealny i wspaniały polecam każdemu kto nie myśli o cenach paliwa bo uważam gaz w tym samochodzie za profanację może nie jestem zbyt obiektywny ale jestem wielkim fanem tej marki odkąd wsiadłem do niego pierwszy raz

ponieważ nie jest to mój pierwszy Jaguar auto oceniam bardzo wysoko jest to marka którą kocham i cenię 9-za parkowanie ze względu na wielość aczkolwiek mi to nie przeszkadza.

mniejsza punktacja tylko dlatego że osobiście wolę wersje 4.0 lub XJRa ale trawił mi się b.dobry ten egzemplarz

dla mnie absolutny HIT!!! lepszy jest tylko Bentley i Rolls a wiem co piszę uważam że reszta czyli MB BMW Lexus itp. porostu nie mają szans jeździłem próbowałem ale to co piszę uważam za prawdę

jak pisałem wyżej jest to dla mnie absolutny szczyt światowej motoryzacji jeżdżąc tym autem spełniam swoje motoryzacyjne marzenia uważam też że jeśli ktoś mówi źle o Jaguarze to znaczy że złego kupił lub nigdy nim nie jeździł oczywiście prawdziwy JAGI to XJ

klima działa jak należy z przodu i z tyłu samochodu brak zastrzeżeń

wszystko ok

przy normalnym użytkowaniu i konserwacji nie sprawia kłopotu

jeżeli serwisujemy auto regularnie i dbamy o nie to służy długo i bezawaryjnie oczywiście musimy kupić samochód z pewnego źródła zadbany

ideał szczyt marzeń!!!!

jest idealne pięknie wykonane a materiały w nim użyte są naprawdę z górnej półki

Grzesiek