Opinia Jaguar X-Type Kat 2.5 V6,24v 196KM (benzyna) sedan (limuzyna) 2002r., ocena użytkownika (6nt)

Jaguar X-Type Kat 2002r. - opinia użytkownika

silnik: 2.5 V6,24v 196KM (benzyna)

data oceny: 2008-02-15

Lubie nie tuzinkowe i nie oklepane rzeczy.Zawsze chailem miec anglika i juz go mam teraz kolej na amerykana =))

autko ma 5 lat i naprawde przy nim nic jeszcze nie robilem po za tankowanie i myciem nic mi nie lata,trzeszczy,puka wszystko jest czytele i proste w obsludze

Autko pasuje do starszych ludzi po 40 ja mam 22 lata i stwierdzam ze mlodzi tez moga nim jezdzic.Czy lubisz powoli jezdzic czy szybko dla tego autka nie ma to roznicy

Autko mam niecały rok.jestem z niego bardzo zadowolony duzy komfort i dobre prowadzenie i trzymanie sie drogi.raz sie przejedziesz to sam to samo stwierdzisz.I ma niezle kopytko =)) Pozdro

Autkiem bardzo wygodnie sie [rowadzi nawet moge powiedziec,ze jak na szynach! układ 4x4 bardz pomaga i jest przyjemny w prowadzeniu,autko czuc co sie nim dzieje

Autko ma kopyto od 0 do 130km robi naprawde w bardzo szybkim tempie.Skazowka dopiero zaczyna isc powoli od 222km wiec predkosc mowi sama za siebie jak sie odpycha.Odglos silnika podkreca jeszcze bardziej V6 =))

Tu moge powiedziec,ze autko w srodku sprawia wrazenie duzego.Z przodu jest duzo miejsc ja mierze 195cm wiec sporo i sie mieszcze i mam jeszcze troche luzu.Jedynym minusem sa siedzienia z tylu przy jezdzie w 4 osoby jest wygodnie ale w 5 to juz jest scisk

Jak juz wspomnialem wczesniej z tylu nie ma miejsca na 3 osoby dorosle zbytnio. Bagaznik jest spory i wysarczy na wyjazd na wakacje 4 sobowej rodziny.Jakos materialu i wykonczenie mowi osobie sama nazwa narki drewno i skura

Rewelacja tyle powiem

Jedynym minusem jest dosc mala szyba z tylu i jesli ktos nie ma czujnikow parkowania to troche sprawia to problem.A odnosnie Spalania co jest ponizej to podam swoje spalanie i prosze sie tym nie sugerowac bo nie umiemk ekonomicznie jezdzic =) w miescie 16-17L w trasie autko jest rewelacyjnie przy 150km pali na 100 zaledwie 10L.Nadole podam jak producent mi napisal

wszsytko mnie zaskoczylo myslalem ze to bedzie spokojna leniwa limuzyna ale sie mylilem ma zaciecie i pomrok silnika sportowy.jest bardzo wygodne,nie zawodne i dobre w trasy dlugie