Opinia Jeep Grand Cherokee Laredo 3.7 V6 210KM (benzyna) terenowy 2005r., ocena użytkownika (25tt)

Jeep Grand Cherokee Laredo 2005r. - opinia użytkownika

nadwozie: terenowy

silnik: 3.7 V6 210KM (benzyna)

data oceny: 2019-01-11

Głównie jeżdżę po mieście i tu zimą spalanie dochodzi do 23l. Na autostradzie spokojnie trzyma 13l na setkę. Pali jak smok ale za to bardzo dynamiczny

Osobie która nie liczy każdego grosza na paliwo polecam. Szukającym komfortu polecam. Lubiącym często zjechać z asfaltu również.

Wspaniałe auto, wygodne przestronne, świetne w lekkim/średnio ciężkim terenie nawet bez modyfikacji (pomyliłem drogę i wbiłem się w miejsce gdzie osobówką nawet 4x4 rady bym nie dał).

Hamulce - masa auta daje o sobie znać zwłaszcza na śliskiej nawierzchni, co do parkowania - szerszy od aut europejskich wypełnia miejsce parkingowe po brzegi ale widoczność dobra

Bardzo dynamiczny silnik, świetne przełożenia automatu

Ja nie zwróciłem uwagi ale znajomi byli zdziwieni że jest tak cicho w aucie o takim silniku. Bardzo komfortowa jazda

Jedyna wada to wszędobylski plastik ale przynajmniej trwały i się nie wyciera kolor, auto bardziej przestronne niż europejskie

źle ukierunkowana dmuchawa przedniej szyby, w ogóle nie dosięga do lewej i prawej krawędzi, uciążliwe zwłaszcza przy mrozach, rezystor dmuchawy to częsta awaria w tym modelu trafiło i na mnie

Koszty napraw na pewno wyższe niż modeli z najniższej półki, ale tragedii nie ma. Na razie brak większych awarii

Przyznam spodziewałem się trochę mniej ale zaskoczenie było tylko na początku. Spalanie nie było wcale kryterium wyboru auta

Jako osoba wysoka 190cm nareszcie auto w którym czuję się komfortowo i nie biję się z stykam się z pasażerem łokciami. Świetna widoczność. Bagażnik pomieści naprawdę wiele.