Opinia Lexus IS 2.2 177KM (olej napędowy) sedan (limuzyna) 2006r., ocena użytkownika (vht)

Lexus IS 2006r. - opinia użytkownika

data oceny: 2010-11-10

kiepsko

klocki hamulcowe ich stan brak czujnika zużycia, czujnik egr tj jak samochodzik chodzi na wolnych obrotach i jesli cos nas niepokoi podczas jazdy brak mocy duuuza turbo dziura uważac bo to droga zabawka, uklad hamulcowy czy nie ma wycieku przy pompie (widoczna przy zbiorniczku po lewej przy szybie ,ukl. wydechowy ok, zawieszenia jak na nasze drogi rewelacja bardzo duuuuzy plus,no i przeglady i wymiany bo autko wrazliwe na rozne proby oszukania go:) no i standard olej bo lubi zostac spity szybko, nie martwic sie trzeszczacymi plasyykami normalka w wszystkich is ach pozostawiam to do waszej oceny ja zostawiam no comment

na spalanie i trzeszczace plastyki!!

prawie bardzo dobrze, uklad precyzyjny wyważony nie za delikatny nie za toporny, w zakretach autko jak przyklejone brak przechylów tj. jakichś mega strasznych a przy tym komfortowe zawieszenie jedynie plastiki trzeszczace sa dramatem, no i hamulce moglyby byc nieco mocniejsze

nie adekwatne spalanie w porównaniu do osiągw, miasto 10 wzwyż trasa 8 no styl babci 6-7l/100km osiągi ...czegoś brakuje elastyczność rekompensuje ale oszczegam nie powala można się grubo przejechać gdyż skody, fiaty opelki i gen vw tj. wszystkie z mniejsza jednostką jesli nie lykaja na dobry dzień to min sa gorsze przy mniejszym spalaniu wiem co pisze testowalem por audi a3 2,0 tdi z DSG oraz a5 i tutaj 3,0 tdi manual spalaly mniej

minusy malo miejsca z tylu wrecz b.malo gdy przód siedzi wygodnie obawiam sie że tylni pasażerowie musieliby nie mieć nóg, przód nie dla wysokich, bagażnik nie jest powalający idealny dla 2 osób+ dziecko

minus brak czujnika zużycie klocków hamulcowych.