Opinia Mazda CX-9 3.7 272KM (benzyna) mini-van 2008r., ocena użytkownika (rvc)

Mazda CX-9 2008r. - opinia użytkownika

nadwozie: mini-van

data oceny: 2010-03-14

Skąd pochodzi. Z reguły większość jest bita./ Nie wiem jak wygląda to w salonach z rzekomo nowymi. Problem w tym żeby sprzedawca pokazał wam samochód zanim go zrobi. my widzieliśmy przed w trakcie i po. Mamy to na płycie w razie sprzedaży , której nie planujemy.jeśli traficie na nieuczciwego sprzedawcę może się okazać ,że wasz samochód był mocno NAPRAWIONY.

Zdecydowanie rodzinom.Szczególnie przydatne dvd w zagłówkach. Przy dwójce dzieci koniecznie dwa, nie jedno w dachu. przy dłuższych wyjazdach naprawdę polecane.

Jak wcześniej pisałam jestem kobieta , podkreślam to bo kobiety wybierają raczej małe samochody z racji parkowania i w ogóle nie wiem czemu. Ja w tym samochodzie czuję się super , bardzo dobrze się prowadzi .. Taj dostojnie .do tej pory jeździłam osobówkami kombi . Ten ma napęd 4 x 4 , skrzynię w automacie i wiem , że nie chcę innego.doskonale radzi sobie ze zbyt wysokimi krawężnikami zaspami z miękkiego śniegu, błotem Poprzednim samochodem nie dało rady pokonać takich przeszkód.

Auto prowadzi się doskonale.wspaniale pokonuje zakręty. Trzyma się jakby koła miał na rzepach.W mieście trzeba znaleźć konkretne miejsce do parkowania niestety. Ograniczona widoczność do tyłu . Trzeba się przyuczyć . Pomocna kamera cofania chociaż nie można jej tak do końca ufać.

Samochód bardzo dynamiczny.W czasie jazdy , gdy zmieniają się biegi w ogóle tego nie czuć. Odbywa się to bardzo płynnie.pracuje bardzo cicho. Jeśli ktoś stoi obok samochodu nie wierzy , że jest zapalony.

Jestem kobietą 165 wzrostu i trochę ciężko mi ustawić fotel kierowcy tak , żeby było idealnie. Mąż za to nie narzeka 187. , ale to malutki drobiazg , ogólnie nie jest źle.Na środkowych jest wygodnie . Z tyłu nie jechałam.Idealnie wyciszone.

Trochę za miękki lakier , bardzo łatwo można go zarysować/ nie dlatego , że jestem kobietą / to akurat robota męża.Przy rozłożonych ostatnich siedzeniach trochę mały bagażnik jak na takiego olbrzyma. Na wyjazd dla czteroosobowej rodziny idealny.Wspaniale wykończony , bardzo dokładnie i starannie.Wg. całość bardzo estetyczna , nieprzerysowana bez zbędnego pajacowania same konkrety.

Aktualnie było nam dane sprawdzić tylko ogrzewanie /mamy go w sezonie zimowym/szybko się nagrzewa szczególnie szyby dość szybko się odmrażają. Rożne możliwości ustawienia nawiewów.

Widoczność do przodu dobra. Do tyłu z racji wysokości samochodu nie widać niższego samochodu, ale jest kamera i można się przyzwyczaić. W naszym modelu sa czujniki martwego pola zamontowane w lusterkach . Taki bajer , ale pożyteczny.

Na razie nie było awarii.

Jak do tej pory bez awarii.

Wszystko . Piękna sylwetka doskonałe wnętrze . Komfort jazdy i prowadzenia. Ogólnie rewelacja.

MmmM