Opinia Mercedes 190 (W201) sedan 2.0 75KM (olej napędowy) sedan (limuzyna) 1988r., ocena użytkownika (pq2)

Mercedes 190 (W201) sedan 1988r. - opinia użytkownika

przebieg: 300 km

data oceny: 2010-02-18

liczba wyświetleń: 2081

oczywiście tak jak się jeżdzi podczas wesela bo w realnej jeżdzie to spalanie jest o około 0.5 a nawet do 1 litra wyższe

lepiej dołożyć i kupić eksponat w dobrym stanie technicznym niż zgrobka i potem dokładać dokładać i końca nie widać blacharka bo silnik jak chodzi i ma 300czy 500 tyś kilometrów to jeszcze długo pochodzi

NA WYMIANĘ OLEJU CO 10 TYŚ I na niskie ciśnienie w oponach bo z przodu tylko 2.0 MPA a z tyłu 1.8 Mpa i unikać benzyna z gazem

każdemu kto chce mieć taki autko a nie potrzebuje F1 bo do wyprzedzania to tak na 2 razy nie musisz mieć wielkiego luksusu ale bardzo elastyczne autko w miast i nie tylko bardzo dobry skręt super na ciasne uliczki

co tu pisać TO AUTKO KTO MA TO NA PEWNO WIE CO MA I BEZ KOMENTARZA OPINIE OCENIAJĄ RÓŻNI UŻYTKOWNICY A SĄ DOBRE POD WARUNKIEM ŻE NIE PRZESZKADZA KOMUŚ MAŁA ILOŚĆ SCHOWKÓW CZY JAKIEŚ INNE DROBNE PIERDOŁKI

autko jak na swój wiek jest ciągle bardzo dobre przeglądy przechodzi bez najmniejszych problemów nigdy żadnego problemu tylko siadać lać i jeżdzić nawet przy-30siś nie zająknął tylko jeszcze kilka innych aut na kable palił wiem co piszę nie jest to mój pierwszy samochód a wszystkie były nowsze i miały być lepsze a tu kicha

to ni jest F1 ale honor mercedesa w pełni jeśli chcesz mieć autko klasyka i to bezawaryjnego to tylko takie

nie jest nowy mercedes jaguar czy volvo ale sądzę że jest to super autko mam volvo to wiem co piszę z tyłu troszku miejsca mało jezdzę nim wożąc gości weselnych i jako samochód ślubny i jeszcze nikt nie narzekał

oceniam swój eksponat nie wiem jak inni osobiście posiadam wymienione wnętrze jasna skóra prawie nowa przedtem było gorzej karoseria igła po naprawdę niewielkich poprawkach całość kosztowała mnie ok 10 tyś ale wiem co mam warto

wentylacja ok a ogrzewanie super

trochu małe lusterko od strony pasażera do przodu i tyłu ok tylko kwestia wyczucia

jest tego nie wiele bo tylko klimatyzacja założona zupełnie od innego merca po drobnych przeróbkach elektryczne szybo i to założone też prze zemnie centralny zamek el.lusterko autoalarm OCENIAM TO CO POSIADA DANY MODEL BO TEGO WYMAGA ANKIETA

po tych inwestycjach które poczyniłem na początku to jest ok 2 lata temu to po przejechaniu już prawie 55 tyś kilometrów wymieniłem teraz 5 raz olej i jeden komplet świec żarowych oraz 3 razy filtr paliwa i to tej zimy 2 razy takie mamy paliwo na naszych stacjach