Opinia Mercedes 190 (W201) sedan 1.8 KM (benzyna+gaz) sedan (limuzyna) 1994r., ocena użytkownika (237m)

Mercedes 190 (W201) sedan 1994r. - opinia użytkownika

silnik: 1.8 KM (benzyna+gaz)

data oceny: 2012-03-17

liczba wyświetleń: 1981

To jednak jest masa.Tu trzeba to rozpędzić a dziś na każdym kroku korek albo światła.Ja używałem głównie w mieście a więc nie ma mowy o oszczędnościach.Co spalił to jego,ja miałem komfort.

Brak uwag.

Płyny eksploatacyjne.Jak ma to się odwdzięczy.

Komuś kto potrafi zadbać o auto.Nie na zasadzie woda i szmatka.Trzeba poznać wszystkie elementy i po kolei je przeglądać.Dosyęp do wszystkiego jest bardzo dobry.Sam za darmo zrobiłem wiele.

Wspaniały samochód lecz ostatni model trochę mnie zniechęcił.Nie wiem czy nie wrócę do niego.Teraz testuję Francuza.

Wszyscy znający Mercedesa wiedzą że w tej kwestii nic nie da się zarzucić.Auto choć leciwe zachowało wszystkie walory które w czasie eksploatacji tylko się potwierdziły.Klasa pozostanie klasą.

Automat i to wszystko.Ponadto będąc rozważnym kierowcą nigdy nie pozwalałem sobie na "palenie gumy" albo starty ze świateł z piskiem opon.Czułem jednak że gdybym tylko chciał to auto napewno by to potrafiło.

Nic do zarzucenia.Jedynie wiek i komplet osób "na pokładzie" przypominało że lata robią swoje.Jak dla mnie z tyłu mogło by być więcej miejsca jadąc w komplecie.To jednak nie ten model.Tam u mnie jeździł ...pies.

Najniższa ocena dotyczy karoserii.Tylko dlatego że auto kupiłem od flejtucha który nic nie dbał o auto.Pół roku na myjni wypłukiwałem górskie błoto z każdego zakamarka.Auto było już niestety nadgnite.

200-300 metrów i już czuło się ogrzewanie.Rewelacja.

Jeżeli ktoś ma tzw podzielność uwagi to poradzi sobie doskonale.Ślepy to i jadąc rowerem niczego nie widzi.

Wszystko w co zostało auto wyposażone w fabryce musiało u mnie działać.I działało bez problemu.

W tym roczniku nie da się nic nie robić.Szczególnie że pochodzenie auta było takie jak wyżej napisałem.Wymieniłem dużo ale efekt był oczekiwany.To nie jest auto dla kogoś kto tylko chce je mieć.O to trzeba dbać.Tu nistety jak z "dziwką".Jak chce się wyjąć to trzeba wsadzić.

To trzeba samemu przeżyć.