Opinia Mercedes klasa E E270 CDI W210 2.7 CDI 170KM (turbo diesel) sedan (limuzyna) 2001r., ocena użytkownika (cw4)

Mercedes klasa E E270 CDI W210 2001r. - opinia użytkownika

silnik: 2.7 CDI 170KM (turbo diesel)

data oceny: 2008-08-15

Zdecydowanie na stan wizualny i techniczny bo to podstawa. Ale jeżeli już miałbym patrzeć to oznaka korozji bo Mercedes nie jest ocynkowany no i szybko go rdza bierze.

Na nic, poprostu jedzic...

Osobom młodym jak i również starszym.

DLA MNIE JEST SUPER, NIEMAM WAD DLA NIEGO.

Bardzo dobrze się prowadzi, układ kierowniczy jest pewny, hamulce są MOCNE parkowanie też jest dobre ale mogło by być lepsze ze względu na wielkość auta. Ja mam Mercedes E270 CDI W210 z felgami AMG, nawigacją satelitarna z wyświetlaczem, Dwustrefowy Climatronic, Automat z sekwencją ,welurowa tapicerka, Xenony, ABS ,ESP. Przebieg to 86,000 TYŚ kupiłem go od mojego szwagra który miał go od nowości rok produkcji 2001. Jestem bardzo bardzo z niego zadowolony może sprzedam za kilka lat.

Jest bardzo Elastyczny, skrzynia biegów zmienia szybko przełożenia,silnik jest bardzo mocny i cichutki, przyspieszenie od 0-100 km/h to tylko 9 sekund na pozostałych prędkościach też dobrze leci.

Fotele przednie są bardzo duże i wygodne, dobrze trzymają na zakrętach. Na tylnich fotelach się poprostu płynie, są miekie jak kanapa. Jazda kompletem pasażerów nie sprawia problemów. We wnętrzu nie słyszy się żadnych chałasów samochód jest dobrze wyciszony.

Przestrzeni z przodu jest bardzo dużo jak i z tyłu. Ergonomia na wysokim poziomie. Bagażnik bardzo duży ma 540 litrów i regularne kształty jak i duży otwór załadunku. Jakość materiałów i wykończenia hymmm tu niema o czym mówić to Mercedes. Karoseria choć sedan jest bardzo piękny.

Wentyluje dobrze w zime jak jest -20 stopni celcjusza szybko nagżewa kabine jak i w lato chłodzi bardzo szybko Climatronic.

Z przodu widać szyba jest duża a maska dobrze widoczna z tyłu też dobrze widać ale trzeba złożyć zagłówki(Automatycznie , jednym przyciskiem). W lusterkach też dobrze widać są w sam raz.

Wszystko jest dobrze narazie nie narzekam i myśle że będzie jeszcze tak przez długi czas.

Koszty napraw są jakie są bo to Mercedes, Ale on to wynagradza , komfortem, mocnym i oszczędnym silnikiem jak i pięknym wyglądem.

NIC !!!

Napewno silnik który jest bardzo mocny i oszcędny, przestrzeń we wnętrzu i w bagażniku noi komfort jazdy.