Opinia Mercedes klasa SLK w170 2.0 136KM (benzyna) roadster 1997r., ocena użytkownika (dtn)

Mercedes klasa SLK w170 1997r. - opinia użytkownika

nadwozie: roadster

data oceny: 2008-08-21

podałem wartości spalania przy spokojnej jeździe, wdepniesz-spali więcej i jak na tak niską masę i pojemniść to za dużo, ale mercedes-przymykamy oko na takie szegóły

przede wszystkim jak w każdym i innym aucie czyli: przeszłość powypadkowa, faktyczny przebieg samochodu, wnętrze(czy jest na oko zgodne ze wskazaniem ilości przejechanych km) i oczywiści silnik oraz co kompresor. dach jest też ważny lecz wszystko z czego sie składa to mechanika i napęd który musi działać. jednak jeśli coś skrzypi czy sie do końca nie domyka to często kwestia regulacji, znaczyć to może np że kiedyś szczęśliwy kierowca slk miał tuż za swoim fotelem zderzak samochodu który nie miał zbyt dobrych hamulców hehe

auto koniecznie musi być czyste i obowiązkiem wszystkim powinna być jazd topdown przez cały okres letni hehe!!! mówiąc poważnie to auto praktycznie niczym nie różni się od zwykłego samochodu więc nie ma tu mowy o zmianie przyzwyczajeń przy użytkowaniu auta czy coś w tym stylu.

ogólnie bardzo dobrze, ale jeśli szukasz większych wrażeń z jazdy polecam mx5 którą również posiadam("surowy" roadster do którego wsiadasz i czujesz się jednością z samochodem. jeśli dysponujesz zasobniejszym portfelem to honda s2000. nie pisze tego bo merc jest zły, jednak nadaje sie bardziej do spokojnej jazdy, zadziorny sportowiec to nie jest

całkiem nieźle jednak za bardzo buja przy nagłych manewrach

sprawdzona jednostka mercedesa-bdb lecz mocy zawsze nigdy nie za wiele

o wyjątkowej wygodzie trzeba zapomnieć w końcu to roadser nie o to w tym chodzi

bagażnik przy topup imponujących rozmiarów, topdown tragedia ale jest twardy dach za to. karoseria podatna na korozje. niestety te nasze mercedesy lubią rdzewieć, jako ciekawostke dodam że już 4 letnie mercedesy z bezwypadkową przeszłością posiadają znaki korozji, jednak jazda z gwiazdą na masce wybacza te niedociągniecia konstruktorów

super grzeje i chłodzi

małe szyby i lusterka pasują do małego pocisku:) może troche ograniczają widoczność, kwestia przyzwyczajenia

nie mam z tym żadnych kłopotów, pozytywnie

auto kupiłem delikatnie uszkodzone, podałem przykładowe ceny części potrzebne do naprawy. serwis w aso drogi ale większość z nas ma takiego swojego "pana mechanika" i on wszystko zrobi, części polecam nabywać w sieci inter-cars dobre ceny, duży asortyment i fachowa obsługa

tomek