Opinia Mercedes Vaneo 1.7 91KM (olej napędowy) mini-van 2004r., ocena użytkownika (247s)

Mercedes Vaneo 2004r. - opinia użytkownika

nadwozie: mini-van

data oceny: 2013-11-25

Auto spała około 7 litrów na setke dodam że jejżdże dosyć spokojnie

Wszystkim którzy oczekują dużej przestrzeni

Z auta jestem zadowolony myśle że to dobry zakup vaneo nie mają zbytnio dobrych opini i z tego powodu ceny nie są zbytnio wysokie a auto naprawde nie jest takie złe jak się je opisuje myślę że to dobry wybór gdy kupi się auto z pewnej ręki

Autem jejżdzi się dobrze nie przechyla się w zakrętach choć jest wysokie zabardzo niema się do czego przyczepić

91 KM ale do spokojnej jazdy to wystarcza automatyczna skrzynia narazie spisuje się dobrze

Auto jest dosyć twarde ale to chyba dobry kompromis bo auto jest wysokie i można do niego naprawde sporo załadować gdy jest załadowane jejżdzi się wygodniej jedynie można się przyczepić że przy obrotach silnika powyżej 3 tyś robi się głośno

Materiały urzyte do wykończenia wnętrza są naprawde dobrej jakości miejsca jest sporo w obu rzędach siedzeń do auta można bardzo dużo załadować np gdy jedziemy w góry pojejżdzić na rowrach po złożeniu podwójnej kanapy mieszczą się trzy osoby i trzy rowery szosowe dodam że rowery stoją w całości jeden obok drugiego auto posiadam od roku i były małe oznaki korozji na przednim błotniku pod lampą kture zostały usunięte i narazie jest spokój

W aucie dmucha ciepłym powietrzem po przejechaniu stu metrów

Widoczność jest dosyć dobra z początku troche przeszkadzały mi przednie słupki ale już się przyzwyczaiłem

Narazie jest OK

W aucie wymieniłem amortyzatory z przodu ale jest już do wymiany napinacz paska szykuje się na wymianę całego kąpletu wraz z pompą wody i sprzęgiełkiem alternatora ceny części i napraw troche wyższe ale bez przesady myślę że opinie o mechanikach co niechcą naprawiać tych samochodów to gruba przesada może tak było z początku gdy weszły na rynek ale teraz wszyscy sobie z naprawami radzą i ceny nie są już tak wysokie

Tomek