Opinia Mercedes Vaneo ambiente 1.9 1,9i 120KM (benzyna) mini-van 2002r., ocena użytkownika (243j)

Mercedes Vaneo ambiente 2002r. - opinia użytkownika

nadwozie: mini-van

silnik: 1.9 1,9i 120KM (benzyna)

data oceny: 2013-08-17

stosujac ecodriving super spalanie (na trasie przy 85 km/h 4 dorosłe osoby i brak bagażu doszedłem do 4,6 litra pb98 na 100 km) ale przy szaleńczej jeździe (autostrada na maxa) żłopie jak smok ale nie odstawał od audi 100 i passata

Odpowiedź:Raczej nie

w moim miescie mały biznes padł totalnie bo tej grupie poleciłbym ten samochód najbardziej - wóz idealny do przewozu kartofli i pieknie sie prezentuje w kondukcie weselnym

ogroma część naszej społecznosci boi sie tej marki ze wzgledu na starodawny mit o ogromnych kosztach eksploatacyjnych (samochód był wystawiony do sprzedania 2 lata ale 2-ga osoba która przyszła ogladać samochód kupiła go odrazu)

w zakrętach piękne prowadzenie, sprawiał wrażenie jakby był przyklejony do ulicy.

na piatym biegu mogłem się toczyc 60 km/h i przywalic na autostradzie ponad 190 km/h - bardzo mocny silnik i idelanie pasujący do tego samochodu a w przypadku oszczędnej jazdy mile zaskakujacy

wszystko eksatra poza komfortem jazdy psażerów na tylnym siedzeniu ąż sie prosiło o mozliwość regulacji oparcia. Bez obziażenia bardzo sztywny samochód czasem miałem ochotę ze 2-a worki ziemniaków zapokawac do bagażnika i wtedy autko wrecz płyneło po naszych paskudnych drogach

tak wielkiego samochodu w tej klasie nie znam - idealnie zaprojektowane wnętrze - no partenra weszło 24 kartony butów a do waneo 32 kartony (duze)

brak zastrzeżeń czyli wzorowo

wysoko usadowieny tylny rząd siedzeń trochę przeszkadza ale soczewka na szybie załatwia problem

brak awarii

nastawienie wielu mechaników to: mercedesem jeżdżą jelenie co mają za dużo kasy i można ich nieźle naciąć ale jak się znajdzie uczciwego człowieka to serwisowanie jak każdego innego samochodu kosztowo wyglada. samochodzik nigdyn nie zawiódł mojej rodzinki.

utrata wartosci samochodu

przestrzeń