Opinia Mitsubishi Eclipse gs 2.0 420a 107KM (benzyna+gaz) coupe 1999r., ocena użytkownika (y27)

Mitsubishi Eclipse gs 1999r. - opinia użytkownika

nadwozie: coupe

silnik: 2.0 420a 107KM (benzyna+gaz)

data oceny: 2010-07-16

jak jeździ się spokojnie spali nie aż tak dużo. jednak kiedy da mu się porządnie gazu to mozna się przerazić , gdy spojrzy się na wskaźnik paliwa

osobom młodym

pomimo niektórych wad jest to świetny samochód. posiadam go od roku a wciąż uśmiecham się gdy na niego patrze . jestem w nim zakochany :) POLECAM!

samochód prowadzi się świetnie. ma jednak duży promień skręt, co nie pomaga przy manewrowaniu

bardzo fajny, dynamiczny i elastyczny silnik. dosyć długie przełożenia biegów. drążek zmiany ma mały i twardy skok,dobry do szybkiej jazdy.pokazuje na co go stac od 5 tys obr

samochód jest dosyć twardy, ale nie za bardzo. osobiście odpowiada mi taka twardość. samochód wyciszony dosyć słabo, ale to może i dobrze bo silnik pięknie chodzi. Fotele przednie bardzo fajne, lekko kubełkowe ,dla mnie są wygodne. z tyłu natomiast prawie nie ma miejsca, są to raczej miejsca \"awaryjne\". przy moim wzroście 185cm pasażer siedzący za mną ma na prawdę niezłą męczarnie

karoseria bardzo porządna, nie ma u mnie śladu rdzy , środek natomiast jest raczej plastikowy, nie najwyższej jakości. bagażnik jak na takie auto mały, ale tylnie siedzenia składają się co jest czasem przydatne.

bez zastrzeżeń.

widoczność raczej słaba we wszystkie strony, bardzo nisko się siedzi. Szybko jednak można się przyzwyczaić.

jak na razie wymieniłem tylko przerywacz kierunkowskazu(10zl). reszta jest ok

auto bezawaryjne( może dlatego, że udało mi się nabyć zadbany egzemplarz) ceny części potrafią być jednak wysokie, czasami trzeba ich porządnie poszukać( wersja usa z silnikiem 420a)

jakość plastików mogłaby być lepsza

jest po prostu piękny wersja poliftingowa jest śliczna!