Opinia Mitsubishi Eclipse GS 2.0 4G63 150KM (benzyna) coupe 1994r., ocena użytkownika (px7)

Mitsubishi Eclipse GS 1994r. - opinia użytkownika

nadwozie: coupe

silnik: 2.0 4G63 150KM (benzyna)

przebieg: 179 km

data oceny: 2010-02-18

Jako że jest to auto sportowe potrafi spalic spokojnie 15-16l , ale przy spokojnej jezdzie w miescie można wyrobic sie w 10l na trasie z Tempomatem 7-8 do 100km/h

Silnik skrzynia sprzęgło napęd siłowniki tylnej klapy antena tempomat elektryka

Na serwis, auto musi serwsiowac człowiek, który doskonale zna ten model, bardzo często zdarza się przestawiony rozrząd właśnie przez nieznającego się mechanika, w tym temacie polecam zajrzenie na forum Mitshubishi, Eclipse

Wszystkim którzy chcą miec nietuzinkowe i rzadkie auto.

Bardzo fajne autko niespotykane na naszym rynku jeśli ktoś marzy o aucie z otwieranymi lampami z lat 90-tych to nie ma lepszego wyboru. To prawdziwy biały kruk wśród innych japońskich aut.

Wspaniałe auto jeśli chodzi o łatwośc w prowadzeniu, precyzyjny układ kierowniczy, ABS nie włacza się zaraz po mocniejszym naciśnięciu pedału hamulca. Gorzej z parkowaniem bez podniesionych lamp trzeba podnieśc żeby miec pkt odniesienia.

Silnik czuły na serwis częsci i płyny eksploatacyjne bdb jakości. Serwis polecam tylko u mechanika specjalizującego się w tej marce/modelu. Skrzynia często leci w tym modelu warto zwrócic uwagę również na sprzęgło mało wytrzymałe zwłaszcza seyjne w turbo...

Z przodu siedzi się super nawet na dalekich trasach człowiek nie chce wysiadaa, bdb trzyma na boki. Z tyłu miejsce raczej tylko na jakiś bagaż.

Przestrzeni jak na takie auto bardzo dużo nie ma problemu z nogami zwłaszcza z przodu, z tyłu miejsca bardzo mało. Karoseria bardzo dobrze sie trzyma blacha ocynkowana, warto przed zimą zadbac o zabezpieczenie podwozia i profili zamkniętych... kilkunastoletnie auto.

Nie ma problemu lato/zima

Osoby zwłaszcza o niskim wzroście mogą nie widziec maski dopiero po otworzeniu lamp orientują się gdzie mają przód auta. Ja mam 183cm i jest OK :)

Tu jest już trochę gorzej ale nie ma tragedii trzeba uważac na czujniki, lubią się łamac. Jak w każdym samochodzie czasami coś sie popsuje.

Awaryjnośc tych aut wynika z ich użytkowania, często są one katowane i nie mają odpowiedniego serwisu przez co szybko padają w nich różne podzespoły zadbany i serwisowany egzemplarz na pewno dowiezie nas zawsze do celu. Ceny porównywalne lub min droższe niż w zwykłym aucie jeśli czegoś nie ma to można poszukac na forum tam koledzy zawsze chętnie pomogą.