Opinia Mitsubishi Galant GLS 2.0 16V 136KM (benzyna) kombi 1999r., ocena użytkownika (cc7)

Mitsubishi Galant GLS 1999r. - opinia użytkownika

silnik: 2.0 16V 136KM (benzyna)

data oceny: 2008-08-14

Samochodzik Przejechal Dluga Trase na ktorej srednia predkosc wynosila okolo 160 w porywach do 190 a czasem do 110 (zalezalo od natezenia ruchu) dlatego na trasie spalil dosyc duzo.Miasto bez klimy 90% czasu spala okolo 10 co wydaje mi sie ze jest dobrym wynikiem,nie mieszkam w miescie ktore ma 5 tys osob i 0 korkow mieszkam w miescie gdzie jest 280 tys ludzi i duuuuzo sie stoi

Mysle ze standardowe rzeczy czy silnik nie dymi, jak zawieszenie, czy klima chlodzi i grzeje

Czy ktos nie ukradl kol :) Prawde mowiac u mnie wszystko jest OK codziennie, mysle ze jedynie trzeba obserwowac wskaznik paliwa

Komus kto nie patrzy na ceny paliw i lubi samochodzik z sportowym zacieciem a nie rodzinnego klocka,pakiet sport i silnik 2.5 V6 zaspokaja wiele potrzeb

Super Samochodzik Dla Rodzinki Bagaznik Wystarczajacy zeby zabrac sie w 4 osoby na miesieczny wypad.Wygoda sprawia ze niechce sie wysiadac.W Mojej ubogiej wersji dolozylbym przynajmniej tempomat reszta w sam raz

Przy Niczym Nie Widac Jakikolwiek Klopotow Ale Napewno Mniejsze Autka Na Parkingach Sprawuja Sie Lepiej

Silniczek Najmniejszy Jaki Montowali Jednak Daje Sobie Dzielnie Rade.Przyspiesznie nie to samo co w VR4 :)

Fotel Kierowcy Mega Wygodny Po Przejechaniu 1600 km Jedyny Bol To Bol Piety - Brak Tepomatu

5 Osob Niema Problemu I Nie Mam Na Mysli 2 doroslych i 3 dzieci normalnie 5 doroslych w 6 tez sie da :)

Klima Daje Sobie Bdb Rade Jedynie Ogrzewanie Tylniej Szyby Oraz Lusterek Dziala Dosyc Wolno

Szyby Sa Duze To I Widocznosc Dobra

Ciagle Klopoty Z Zegarkiem Ktory Niechce Zastapic Komputera Pokladowego

Samochodzik psuje sie bardzo rzadko jednak z tego co zauwazylem ceny naleza raczej do wyzszych

Skrzynia moglaby byc troszke lepsza mam na mysli slabe dzialanie synchronizatorow, a wspomaganie sprzegla przy ostrej jezdzie troche nienadaza

W sumie to japonczyk wiec niezawodnosc jest juz w nazwie, ale cieszy fakt ze samochod po przejechaniu niemal 10 tys domagal sie tylko wlania 0.7 oleju cala reszta jak w dniu zakupu

Sebastian