Opinia Mitsubishi Space Runner 1.8 122KM (benzyna+gaz) van 1994r., ocena użytkownika (sfs)

Mitsubishi Space Runner 1994r. - opinia użytkownika

nadwozie: van

silnik: 1.8 122KM (benzyna+gaz)

data oceny: 2010-06-20

Podałem jedynie średnią na LPG.

Cy wszystkie kontrolki tzn, ABS, SRS, Check-Engine gasną po kolei, po pewnym czasie od załączenia zapłonu. Muszą gasnąć pojedynczo ! Kontrolka Check-Engine może zaświecić się w czsie pracy po przełączeniu na LPG.

Na kierowców innych aut które wyprzedzasz ;-)

Wszystkim którzy potrzebują auta nieprzeciętnego z zacięciem sportowym dla rodziny

Zalętą jest to że Van-em jeździ się jak autem sportowym(190km/h. żaden problem) Wadą- niskie zawieszenie, w terenie trzeba uważać.

Auto trzyma się drogi bdb, wspomaganie układu kierowniczego super. Z wyhamowaniem z większych prędkości żadnych problemów, w nagłych przypadkach ABS rządzi :-). Z parkowaniem tyłem troszku słabo ale nauka czyni mistrza.

Silnik jak dla mnie wystarczająco elastyczny. Skrzynia to chyba standard że czasami zgrzytnie wsteczny.

Zawieszenie dość twarde ale na polne drogi troszkę za niskie. Wyciszenie silnika powinno być lepsze.

•ilość miejca dla pasażerów z przodu i z tyłu,OK. •zabezpieczenie karoserii przed korozją oraz jej jakość, BDB.,pierwszych śladów korozji należy szukać nad osłoną tylnego tłumika

Ogrzewanie działa bardzo sprawnie. Klimatyzacja jest OK. ale ja raczej częściej korzystam z szyberdachu.

Widoczność jest naprawdę bdb.

Mały problem s wymianą żarówki prawego światła pozycji przód.

Nie wpisywałem części eksploatacyjnych, które zużywają się w każdym aucie. Z tą jednak różnicą że w tym modelu wytrzymują o wiele dłużej i są w miarę tanie np. kpl.tarcz hamulcowych przód + klocki to niecałe 200 zł.

Za bardzo słychać silnik we wnętru

Zaznaczyłem układ jezdny, dlatego że zrobiłem sobie próbę drogowa niedługo po zakupie, aby sprawdzić jak zachowuje się taka buda przy większych prędkościach Wynik - przy 190km/h. szedł jak przyklejony, można prowadzić jednym paluszkiem ale tego NIE POLECAM :-)